Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Fado

Konopnickiej 6, 58-100 Świdnica
www.hotelfado.eu

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Fado

Nowo otwarty hotel zaprasza gości i organizatorów konferencji

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowo otwarty hotel zaprasza gości i organizatorów konferencji - Hotel Fado

  Otwarcie obiektu, które miało miejsce 17 maja 2012 roku, uświetnił koncert Ariela Ramireza, zaś główną atrakcją wieczoru były dania z hotelowej restauracji Bacalhau.

  Hotel Fado jest małym, rodzinnym hotelem, w którym mieści się 25 pokoi dla gości, restauracja, część konferencyjno-bankietowa oraz strefa relaksu Wellness & Spa o powierzchni ponad 150 mkw., w której znalazły się pokoje zabiegowe, kącik fitness, dwunastometrowy basen oraz sauna fińska i sauna parowa. Hotelowa restauracja Bacalhau specjalizuje się w daniach dania kuchni polskiej i portugalskiej. Do każdego z dań obsługa lokalu pomaga dobrać odpowiednie wino - portugalskie, polskie lubdomowe, podawane w karafkach. Z kolei na filiżankę aromatycznej kawy, koktajl czy aperitif, gości konferencji zaprasza Lobby Bar Porto. W pogodne dni otwarty jest również hotelowy taras. Ofertę hotelu uzupełnia część Wellness & Spa z dwunastometrowym basenem, dwiema saunami oraz gabinetami zabiegowymi.

  Jak zapewniają przedstawiciele Hotelu Fado, jego profesjonalne wyposażenie oraz ciekawy wystrój przyczynią się do tego by organizowane spotkanie służbowe, bankiet czy konferencja zakończyły się sukcesem. Zaplecze konferencyjne hotelu może służyć jako miejsce, w którym mogą się odbywać zebrania biznesowe, seminaria, prezentacje filmowe i wystawiennicze, a także szkolenia i spotkania integracyjne. Na I piętrze hotelu w jego lewym skrzydle mieści się duża sala wielofunkcyjna z dwoma mniejszymi aneksami. Salę tę za pomocą przesuwnej ścianki akustycznej można dodatkowo podzielić na dwie mniejsze. Wnętrze pomieszczenia zostało tak zaprojektowane, by umożliwić zorganizowanie w zależności do potrzeb jednego dużego spotkania lub dwóch - trzech mniejszych. Pomieszczenie o powierzchni ok. 80 mkw. mieści 72 osoby w układzie teatralnym lub do 60 osób przy stołach. Powstała z jej podziału na dwie mniejsze części sala A o powierzchni ok. 43 mkw. mieści do 49 osób w układzie teatralnym lub do 28 osób przy stołach. Z kolei sala B o powierzchni ok. 37 mkw. mieści do 32 osób w układzie teatralnym lub 16 osób przy stole.

  Ofertę konferencyjną Hotelu Fado uzupełniają dwa aneksy - pierwszy, o powierzchni ok. 28 mkw. mieści do 20 osób przy stole i drugi, o powierzchni ok. 33 mkw., który jest w stanie pomieścić do 16 osób. Wszystkie sale konferencyjne w hotelu są klimatyzowane i wyposażone w system centralnego sterowania i zarządzania (sterowanie oświetleniem i zaciemnianiem sal oraz zarządzanie dźwiękiem i obrazem), a także projektory multimedialne, ekrany projekcyjne i system kina domowego.W ramach obsługi konferencyjnej hotel proponuje uczestnikom konferencji przerwy kawowe, poczęstunki, lunche i kolacje. Na specjalne życzenie organizatorów konferencji istnieje możliwość zorganizowania zwiedzania miasta oraz wizyty w strefie wellness hotelu.

  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Hotelu Fado można uzyskać pod numerem telefonu: 607 317 625 lub pocztą elektroniczną: rezerwacja@hotelfado.eu.

  źródło: www.hotelfado.eu