Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Inn by Radisson Katowice

Bytkowska 1a, 40-147 Katowice
www.parkinn.pl/hotel-katowice

Skontaktuj się z obiektem

Jakub Klimkiewicz MICE & Event Manager +48 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Park Inn by Radisson Katowice

Uruchomiono Forum Kongresowe w katowickim Hotelu Best Western Premier

Data aktualności: 29-09-2016

 • Uruchomiono Forum Kongresowe w katowickim Hotelu Best Western Premier - Park Inn by Radisson Katowice

  Strefa konferencyjna w Hotelu Best Western Premier w Katowicach powiększa się o 3 nowe sale. Wraz z dotychczasowymi pomieszczeniami, ośrodek dysponuje teraz przeszło 1000 mkw. powierzchni przeznaczonej do organizacji spotkań.


   

  Katowice wzbogaciły swoją ofertę miejsc konferencyjnych o nowe Forum Kongresowe w Hotelu Best Western Premier. 3 nowe sale o łącznej powierzchni 800 mkw. aż pięciokrotnie powiększyły powierzchnię strefy spotkań obiektu.

   

   

  Sale nowego hotelowego Forum Kongresowego


   

  Usytuowana na parterze budynku sala bankietowo-koncertowa Gold o powierzchni 371 mkw. może posłużyć między innymi do organizowania targów i wystaw. Pomieści ona do 420 osób w układzie kinowym. Z salą tą sąsiaduje lobby o powierzchni 95 mkw. Znajdującą się na pierwszym piętrze budynku salę Silver o powierzchni 323 mkw. dzięki systemowi przesuwnych ścian podzielić można na 4 mniejsze pomieszczenia, o powierzchni odpowiednio 87, 87, 75 i 74 mkw. Sala Silver może pomieścić łącznie maksymalnie 320 osób w układzie kinowym.

   

   

  Pojemność wcześniej funkcjonujących w hotelu sal: Green, Orange (po 98 mkw. każda) oraz Pink i Black (po 30 mkw.) nie uległa zmianie. Pomieścić mogą one po 90 i 25 osób w ustawieniu kinowym.

   

   

  Wysoki standard wyposażenia multimedialnego

   

   

  Budynek Forum wyposażony jest w zintegrowany system multimedialny. Organizatorzy mogą sterować funkcjami wszystkich sal przy pomocy jednego panelu. Do dyspozycji gości konferencji hotel oddaje bezpłatny parking. Hotelowa restauracja oferuje zaś możliwość przygotowania specjalnego menu konferencyjnego.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: