Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gołębiewski Pobierowo

Wojska Polskiego, 72-346 Pobierowo

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Gołębiewski Pobierowo

Nowy Gołębiewski w Łebie zaprosi na konferencje w 2018 r.

Data aktualności: 04-01-2016

 • Nowy Gołębiewski w Łebie zaprosi na konferencje w 2018 r. - Hotel Gołębiewski Pobierowo

  Spółka Gołębiewski zapowiada kolejny obiekt na konferencje i eventy. Tym razem sieć powiększy się o 700-pokojowy hotel w Łebie.


  Nowy hotel Gołębiewski ma powstać na terenach dawnej jednostki wojskowej na mierzei jeziora Sarbsko przy ul. Nadmorskiej w Łebie. Na budowę hotelu przeznaczona jest aż 19-hektarowa działka. Będzie to piąty hotel tej sieci i jeden z największych obiektów hotelowo-konferencyjnych w regionie. Budynek ma mieć minimum 6 kondygnacji, a jego wyposażenie będzie podobne do tych, którym dysponują inne hotele spółki Gołębiewski, czyli pokoje hotelowe – w tym wypadku dosyć sporo, bo 700 - zaplecze konferencyjne i gastronomiczne oraz strefa spa. Dodatkowo w nowym nadmorskim Gołębiewskim ma znajdować się park wodny. Oddanie obiektu planowane jest na rok 2018.

   

  Sieć Gołębiewski dysponuje obecnie czterema obiektami: w Mikołajkach, Wiśle, Karpaczu i Białymstoku, które łącznie oferują 2351 pokojami 2 czterogwiazdkowym standardzie oraz ponad 60 salami konferencyjnymi dla tysięcy gości.
   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: