Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Grodzki *** Business and Spa

Grodzka 3, 73-11 Stargard Szczeciński
www.hotel-grodzki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Grodzki *** Business and Spa

Uroczysta inauguracja działalności hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Uroczysta inauguracja działalności hotelu - Hotel Grodzki *** Business and Spa

  5 października 2012 r. w Stargardzie Szczecińskim miało miejsce oficjalne otwarcie działającego już od trzech miesięcy obiektu z zapleczem noclegowym i konferencyjnym. W tym dniu Hotel Grodzki miał 23 gości oraz oczekiwał na realizację 8 rezerwacji.

   

   

   

   

   

   


  Znajdujący się w kamienicy przy ulicy Grodzkiej na Rynku Staromiejskim hotel oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji 30 pokoi jedno- i dwuosobowych typu Economy, Standard, Superior i Herlicius oraz apartament Stargardia. We wszystkich pokojach istnieje bezprzewodowy dostęp do internetu. Hotel jest połączony z restauracją Ratuszowa, która oprócz tradycyjnych dań kuchni polskiej proponuje swoim gościom Dawne Smaki Stargardu - potrawy inspirowane kuchnią z lat 30-tych, przyrządzane według oryginalnych receptur.

  Hotel Grodzki to również miejsce na organizację szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, warsztatów i seminariów. W obiekcie znajduje się w pełni klimatyzowana sala konferencyjna dla około 60 osób, wyposażona w internet bezprzewodowy, flipchart, ekran i projektor multimedialny. Dodatkowo istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia sali co zapewnia wysoki komfort osobie prowadzącej i uczestnikom szkolenia lub konferencji. Każdorazowo sala konferencyjna jest przygotowywana w wybranym stylu i konfiguracji tak, aby dopasować jej wystrój do potrzeb klienta. O obsługę cateringową odbywających się w hotelu wydarzeń dba wspomniana już restauracja Ratuszowa, która proponuje uczestnikom konferencji przerwy kawowe, lunche i kolacje.

  źródło: www.hotel-grodzki.pl