Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Grodzki *** Business and Spa

Grodzka 3, 73-11 Stargard Szczeciński
www.hotel-grodzki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Grodzki *** Business and Spa

Konferencyjny hotel i jego wykonawca docenieni przez władze miasta

Data aktualności: 20-12-2012

 • Konferencyjny hotel i jego wykonawca docenieni przez władze miasta - Hotel Grodzki *** Business and Spa

  Wykonawca otwartego w październiku 2012 r. Hotelu Grodzkiego - firma Darkat - została laureatem nagrody prezydenta Stargardu Szczecińskiego w kategorii "Przedsiębiorca Roku 2012". Nagrodę wręczono podczas spotkania Stargardzkiej Izby Gospodarczej.

   

   

   

   

   


  Należące do Wiesława Jurczyka przedsiębiorstwo zostało wyróżnione za inwestycję zrealizowaną w zabytkowej kamienicy na stargardzkim Starym Rynku. W trzygwiazdkowym hotelu znajduje się klimatyzowana sala konferencyjna, z której jednorazowo może korzystać do 60 osób. Na wyposażenie pomieszczenia składają się: internet bezprzewodowy, flipchart, ekran i projektor multimedialny. Sala posiada możliwość zaciemnienia. Na życzenie organizatorów spotkania hotelowa restauracja Ratuszowa jest w stanie zadbać o catering dla uczestników konferencji.

  W obiekcie mieści się 30 pokoi jedno- i dwuosobowych typu Economy, Standard, Superior i Herlicius oraz apartament o nazwie Stargardia. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w telewizory LCD, posiadają też bezprzewodowy dostęp do internetu. Tymczasem już wkrótce w hotelu pojawi się kolejne udogodnienie dla gości, którym będzie nowoczesna strefa spa.

  źródło: www.hotel-grodzki.pl