Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Hilton Szczecin

Niepodległości 60, 70-404 Szczecin

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Hilton Szczecin

Szczecin zyska duże centrum konferencyjne w nowym Hiltonie w 2019 r.

Data aktualności: 22-01-2015

 • Szczecin zyska duże centrum konferencyjne w nowym Hiltonie w 2019 r. - Hotel Hilton Szczecin

  Nowy hotel marki Hilton w Szczecinie z obszernym centrum konferencyjnym zostanie oddany do użytku najprawdopodobniej w 2019 roku.

   

  Obiekt powstanie na terenie dawnego Domu Towarowego Posejdon w Szczecinie, o którego rewitalizację miasto zabiega już od dłuższego czasu. Wstępny plan zakłada oddanie do dyspozycji gości 250 pokoi i dużego zaplecza konferencyjnego. Cztero- lub pięciogwiazdkowy hotel ma przyjąć pierwszych klientów za 4 lata. To już kolejny Hilton w Polsce i pierwszy taki obiekt w regionie – sieć ma już swoje hotele m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Gdańsku.

   

  Za zrealizowanie inwestycji, która ma pochłonąć ok. 120-150 mln zł, odpowiedzialna jest spółka Porto należąca do szczecińskiego Calbudu.