Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel i Restauracja Rajski Ogród

Skrzyszów 64a k/Ropczyc, 39-103 Ostrów
www.hotel-rajskiogrod.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel i Restauracja Rajski Ogród

Nowy hotel w województwie podkarpackim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel w województwie podkarpackim - Hotel i Restauracja Rajski Ogród

  Hotel Rajski Ogród w Skrzyszowie, nad rzeką Wielopolką, do użytku oddany został z początkiem lipca. Hotel wraz z restauracją mieszczą się w XVI wiecznym dworku.

   

   

   

   

   

   


  Zabytkowa budowla została odrestaurowana na potrzeby obiektu hotelowego. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się  także staw, otoczony fosą obronną.


  Hotel do dyspozycji gości oddał 15 dwuosobowych pokoi, w tym jeden przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje posiadają m.in. TVSAT, radio, Internet, a także biurko do pracy.


  Hotel ten podobnie jak inne hotele konferencyjne przygotowany został również na szkolenia firmowe, spotkania integracyjne a także konferencje. W hotelu znajdują się 2 klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchniach 300 m.kw. oraz 130 m.kw. Sale posiadają sprzęt multimedialny niezbędny do prawidłowego przebiegu spotkania, w tym: rzutnik multimedialny, ekran, nagłośnienie, telewizor LCD, flipchart, łącze internetowe oraz inne przybory konferencyjne. Sala Balowa pomieści do 240 osób. Połączona jest z Salą Oranżerią, w której gościć może 80 osób.  Ponadto w hotelu mieszczą się też 2 sale dworskie: Sala Rycerska pomieści 24 osoby wokół owalnego stołu, natomiast w Sali Myśliwskiej spotkać się może 35 osób.
  Podczas spotkań zapewniona jest również obsługa gastronomiczna.


  Wokół hotelu znajdują się również tereny odpowiednie na organizację imprez na świeżym powietrzu. W ogrodzie organizować można rozgrywki i turnieje, zabawy oraz zawody sportowe. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość organizacji takich rozrywek jak: paintball, quady, zawody łucznicze, zawody strzeleckie z broni krótkiej sportowej, przejażdżki dorożką po okolicy, czy kuligi, w okresie zimowym.  źródło: www.hotel-rajskiogrod.pl