Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Indigo Kraków - Stare Miasto

Konferencje w nowym hotelu Indigo w centrum Krakowa od czerwca 2016 r.

Data aktualności: 23-02-2016

  • Konferencje w nowym hotelu Indigo w centrum Krakowa od czerwca 2016 r. - Hotel Indigo Kraków - Stare Miasto

    Jeszcze w tym roku pod adresem Filipa 18 w Krakowie powstanie nowy hotel butikowy Indigo. Obiekt zaoferuje 53 pokoje, zaplecze konferencyjne, gastronomiczne oraz spa.


    Nowy hotel butikowy Indigo w Krakowie będzie pierwszym tej marki hotelem w Polsce. W Europie jest ich 19, a w planach jest otwarcie kolejnych 11. Obiekt powstaje na mocy umowy franczyzowej InterContinental Hotels Group (IHG) z Hotel Filipa 18 i SAO Investments. Każdy hotel Indigo jest inny – architektonicznie przystosowany do miejsca, w którym się znajduje. Hotel Indigo Kraków - Florian Gate znajdować się będzie w centrum miasta, w pięciokondygnacyjnej zabytkowej kamienicy mieszkalnej, która obecnie jest przystosowywana do potrzeb hotelowych. Zaoferuje 53 pokoje, salę konferencyjną, restaurację, bar oraz salę fitness. Łączna powierzchnia hotelu to 2500 mkw. Otwarcie planowane jest na czerwiec 2016 r.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: