Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Jakub Sobieski

Św. Rocha 1, 55-200 Oława
www.hoteljakubsobieski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Jakub Sobieski

Nowe sale konferencyjne w hotelu w Oławie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe sale konferencyjne w hotelu w Oławie - Hotel Jakub Sobieski

  Ponad sto osób wzięło udział w uroczystości otwarcia nowej części budynku oławskiego hotelu. Po rozbudowie obiekt zyskał dwie profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne oraz dodatkowych dziesięć pokoi dla gości.
   

   

   

   

   

   


  Jedną z atrakcji wieczoru był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu Joanny Ziółkowskiej i Szczepana Maziaka oraz fontanna czekoladowa, która cieszyła się dużym powodzeniem. O obsługę cateringową zadbał szef kuchni Artur Ludwig.

  Dzięki inwestycji, w efekcie której powstały dwie nowe sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, w hotelu z powodzeniem mogą być organizowane szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe, seminaria, kursy, prezentacje i pokazy. Poszerzenie oferty obiektu o dodatkowe miejsca noclegowe daje uczestnikom odbywających się w hotelu wydarzeń możliwość skorzystania łącznie z 47 pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz apartamentów.

  Hotel Jakub Sobieski został otwarty w listopadzie 2009 r. W całym hotelu można korzystać również z bezpłatnego łącza internetowego. Na zamówienie gości do pokoju dostarczane są kwiaty i codzienna prasa. Do ich dyspozycji pozostają także kawiarnia oraz drink bar. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej, proponuje również własne wypieki. Do dyspozycji uczestników konferencji pozostaje także bezpłatny, monitorowany parking.

  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej obiektu udziela Urszula Dudzik, manager hotelu - tel. 507 015 155, e-mail: manager@hoteljakubsobieski.pl.

  źródło: www.hoteljakubsobieski.pl