Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Koronny

Koszary 7, 22-400 Zamość
www.koronny.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Koronny

Otworzy się jesienią 2012 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Otworzy się jesienią 2012 r. - Hotel Koronny

  Data otwarcia drugiego czterogwiazdkowego hotelu konferencyjnego w Zamościu ponownie uległa zmianie. Jak zapowiadają jego inwestorzy, uroczystość odbędzie się jesienią 2012 r.

   

   

   

   

   

   


  Znajdujący się w zabytkowym budynku na terenie byłych koszarów butikowy Hotel Koronny został zaprojektowany w nawiązaniu do historycznego wzornictwa. O wyjątkowym charakterze hotelu świadczą specjalnie zaprojektowane dywany, ściany obite materiałami najwyższej jakości, kryształowe lampy oraz ręcznie malowane kolumny. Jedną z ważniejszych ozdób jest wykonany przez miejscowych rzemieślników witraż, zdobiący sufit nad głównym wejściem do budynku.

  Hotel Koronny zaoferuje 50 miejsc noclegowych w jedno- i dwuosobowych pokojach typu de lux oraz apartamentach. Znajdą się w nim także pokój przystosowany do przyjmowania gości niepełnosprawnych, sala konferencyjna, restauracja, lobby bar oraz zaplecze SPA. Inwestorami obiektu są Jarosław i Barbara Cieśla.

  źródło: www.hotel-koronny.pl