Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kryształ **** Conference & Spa

1-ego Maja 18, 58-580 Szklarska Poręba
www.hotelkrysztal.pl

Skontaktuj się z obiektem

Bartosz Powiecki Marketing Manager 48605...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Kryształ **** Conference & Spa

Poznaj nowy czterogwiazdkowy obiekt w Szklarskiej Porębie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Poznaj nowy czterogwiazdkowy obiekt w Szklarskiej Porębie - Hotel Kryształ **** Conference & Spa

  Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, otwarty ponownie w grudniu 2011 r. hotel jest świetnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, a także ważnych uroczystości rodzinnych.

   

   

   

   

   

     W Hotelu Kryształ Conference & Spa znalazlo się 99 miejsc noclegowych w pokojach klasy standard, deluxe oraz dwóch apartamentach. Wszystkie pomieszczenia zostały utrzymane w ciepłej tonacji oraz wyposażone w stylowe meble. W obiekcie znalazły się również pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.


  Hotel Kryształ Conference & Spa posiada trzy w pełni klimatyzowane sale konferencyjne, które w zależności od ułożenia mogą pomieścić od 20 do 120 osób. Sala Izerska i Karkonoska są salami wielofunkcyjnymi, które mogą być wykorzystane jako dwa pomieszczenia niezależne, bądź też, po rozsunięciu ścian, jako jedna duża sala konferencyjna. Z kolei Sala Kryształowa jest kameralną salą o podwyższonym standardzie, przeznaczoną na szkolenia kadry menadżerskiej oraz spotkania biznesowe.
  Wszystkie sale posiadają niezbędny sprzęt konferencyjny oraz urządzenia umożliwiające prowadzenie telekonferencji. Dodatkowo w hotelu istnieje możliwość skorzystania z urządzenia wielofunkcyjnego oraz wypożyczenia notebooka.

  Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej oraz europejskiej, zaś sąsiadująca z nią sala restauracyjna może być wykorzystywana do organizacji bankietów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Na terenie
  Hotel Kryształ Conference & Spa funkcjonują również kawiarnia oraz lobby bar - znajdujący się w nim duży ekran telewizyjny umożliwia śledzenie ważnych wydarzeń sportowych w większym gronie. W piwnicy hotelu działa zaś pub, którego atrakcjami są m.in. kręgle, bilard i lotki.

  W hotelowym centrum spa & wellness do dyspozycji gości oddano piętnastometrowy basen z atrakcjami i brodzikiem dla dzieci, a także jacuzzi, tzw. pokój ciszy, trzy sauny oraz pokój fitness. Dodatkowym atutem obiektu jest centrum odnowy biologicznej, na które składają się trzy profesjonalnie wyposażone gabinety zabiegowe.

   


  źródło: www.konferencje.pl