Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Leszczyński by Zabost

Ignacew 9, 95-050 Konstantynów Łódzki
www.hotelleszczynski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Maras manager +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Leszczyński by Zabost

Hotel pod Łodzią zyskał nową salę konferencyjną i bankietową

Data aktualności: 22-11-2013

 • Hotel pod Łodzią zyskał nową salę konferencyjną i bankietową - Hotel Leszczyński by Zabost
  Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny w Konstantynowie Łódzkim zaprasza do organizowania w nowej sali spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, bankietów, wesel i innych imprez okolicznościowych.
   
  Jednym z atutów Hotelu Leszczyński jest jego lokalizacja - obiekt znajduje się przy lesie, na ogrodzonym i monitorowanym terenie. Obok budynku znajduje się strzeżony parking, goście obiektu mają też możliwość dojechania do Łodzi tramwajem lub podmiejskim busem.
   
  Nowa sala konferencyjna
   
  Hotel Leszczyński posiada rozbudowane zaplecze do organizacji kameralnych spotkań, konferencji, szkoleń, pokazów oraz bankietów dla grup liczących nawet do 150 osób. Od niedawna w obiekcie funkcjonuje nowa sala, utrzymana w stylu fabrykanckim – cechują ją żeliwne słupy i surowa cegła. Pomieszczenie jest przeznaczone na szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, pokazy, eventy i imprezy okolicznościowe, takie jak chrzciny, komunie czy wesela. Na zaplecze konferencyjne hotelu  składają się klimatyzowane i wielofunkcyjne sale o powierzchni od 30 do 325 mkw., wyposażone w profesjonalny sprzęt (ekran, flipchart, rzutnik multimedialny) i posiadające bezprzewodowy dostęp do internetu.W recepcji hotelu do dyspozycji gości udostępniane są ksero, fax, komputer i drukarka, a doświadczony personel służy pomocą w wyborze sali i menu oraz organizacji wolnego czasu dla uczestników spotkań.
   
  Atrakcje, relaks i liczne udogodnienia
   
  W Hotelu Leszczyński mieszczą się 22 jedno-, dwu- i trzyosobowe pokoje dla gości, pokój typu Lux oraz dwupoziomowy Apartament Kryształowy. Hotel jest obiektem w całości dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, a każdy znajdujący się w nim pokój posiada dostęp do internetu. Obiekt posiada saunę, jacuzzi, oraz kort tenisowy. Wśród licznych atrakcji, jakie Hotel Leszczyński zapewnia swoim gościom, nalezy wymienić, ziemny kort tenisowy, tenis stołowy, rowery, trambambulę, bilard, bule, strzelanie  z wiatrówki oraz miejsce do gry w koszykówkę i badmintona. Za dodatkową opłatą można skorzystać z sauny i jacuzzi, istnieje równiez możliwość zorganizowania gry w paintball, minigolfa, strzelania z łuku i kuszy, a także zorganizowania ogniska pod dachem.