Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marina Club

Siła 100, 11-036 Gietrzwałd
www.hotelmarinaclub.pl

Skontaktuj się z obiektem

533 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Marina Club

Jacek Piasta nowym dyrektorem Marina Golf Club

Data aktualności: 01-12-2014

 • Jacek Piasta nowym dyrektorem Marina Golf Club - Hotel Marina Club

  Pięciogwiazdkowy hotel Marina Golf Club ma nowego zarządcę. Został nim Jacek Piasta, ekspert Instytutu Hotelarstwa, który dotychczas był dyrektorem czterogwiazdkowego hotelu JM w Warszawie.        

   

  Jacek Piasta swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w 1994 roku. Pracował zarówno w dużych międzynarodowych sieciach hotelowych, jak i w niewielkich niesieciowych hotelach w Polsce. Był prezesem w spółkach hotelowych, dyrektorem kilku trzy- i czterogwiazdkowych hoteli. Swoim doświadczeniem dzieli się na uczelniach, konferencjach i warsztatach branżowych oraz na łamach pism branżowych krajowych i zagranicznych.

   

  Konferencje na Warmii i Mazurach

   

  Hotel Marina Golf Club, którego dyrektorem został Jacek Piasta, położony jest na półwyspie Jeziorem Wulpińskiego w niewielkiej miejscowości niedaleko Olsztyna, w samym sercu krainy jezior. Obiekt dysponuje przestrzenią konferencyjną o powierzchni 790 mkw., która podzielona jest na salę bankietową, kongresową oraz dwie sale warsztatowe. Sala kongresowa pomieści 320 osób w ustawieniu teatralnym, sala bankietowa 250, natomiast każda z sal warsztatowych w tym samym ustawieniu pomieści po 60 osób.

  Ponadto, hotel oferuje 98 pokoi oraz apartamentów wyposażonych m.in. w klimatyzację, balkon oraz minisejf. Dodatkowo goście hotelu mogą korzystać z klubu fitness, saun suchych i parowych, basenów mineralnych, ogrodu oraz prywatnej plaży, a także restauracji hotelowej, kawiarni i klubu nocnego.