Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marshal

Piłsudskiego 104, 50-014 Wrocław
www.hotelmarshal.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Permoda marketing specialist +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Marshal

Nowe miejsce na konferencje w centrum Wrocławia

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe miejsce na konferencje w centrum Wrocławia - Hotel Marshal

  We Wrocławiu, w XIX-wiecznej kamienicy, naprzeciwko Dworca Głównego powstaje nowoczesny, trzygwiazdkowy hotel.

   

   

   

   

   

   

   


  Otwarcie hotelu zaplanowane jest koniec maja. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Hotel przygotowywany jest do przyjęcia zarówno gości biznesowych jak i turystów indywidualnych. W hotelu organizować będzie można konferencje, szkolenia, bankiety, pokazy i różnego rodzaju spotkania biznesowe.

  Hotel Marshal do dyspozycji gości odda 33 komfortowo urządzone pokoje, w tym 28 pokoi Classic, 4 pokoje typu Superior oraz Pokój Marszałkowski. W hotelu znajdzie się również pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone zostaną w biurko do pracy, dostęp do Internetu oraz TVSAT. Wyjątkowym udogodnieniem będą szerokie łóżka.

  Na potrzeby konferencji hotel udostępni trzy sale: Tulip, Rose oraz Aster, które pomieszczą kolejno 50, 55 i 45 osób. Zaplecze konferencyjne posiadać będzie wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Hotel zapewni również obsługę gastronomiczną.

  Dodatkowym atutem hotelu jest jego lokalizacja – w centrum miasta, blisko najciekawszych atrakcji kulturowych. Dodatkowo, osobom podróżującym samolotem, hotel zapewnia transfer z lotniska.

  Cennik oraz informacje dotyczące aktualnych promocji znaleźć można na stronie hotelu.
   


  źródło: http://www.hotelmarshal.pl