Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Matecznik

Waszkiewicza 220, 17-230 Białowieża
www.hotelmatecznik.pl

Skontaktuj się z obiektem

503 6...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Matecznik

Hotel Matecznik rusza 1 maja 2014 roku

Data aktualności: 26-02-2014

 • Hotel Matecznik rusza 1 maja 2014 roku - Hotel Matecznik
  Znamy już szczegóły dotyczące otwarcia nowego hotelu konferencyjnego w Białowieży. Hotel Matecznik przyjmie pierwszych gości już na majówkę 2014 roku.
   
  Aktualnie w obiekcie trwają prace wykończeniowe. Z myślą o klientach biznesowych Hotel Matecznik przygotowuje też wielofunkcyjną przestrzeń do organizacji spotkań i eventów. Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się 35 pokoi dla gości. Działająca w nim restauracja będzie serwowała sezonowe dania. Atutem hotelu ma być również strefa Spa & Wellness. 
   
  Konferencje i eventy w Puszczy Białowieskiej
   
  Obiekt będzie dysponował dwiema salami konferencyjnymi z możliwością połączenia, mogącymi pomieścić w ustawieniu teatralnym 76 osób oraz 10-osobową salą VIP. Spotkania większych grup będą mogły się odbywać w dwóch salach restauracyjnych, które po połączeniu, w ustawieniu teatralnym, pomieszczą do 150 osób jednocześnie. W ustawieniu biesiadnym restauracja przyjmie do 115 osób. Pomieszczenia zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny, umożliwiający organizację eventów. Zastosowany w nich system haków obciążeniowych oraz kratownic umożliwia zainstalowanie sprzętu oświetleniowego oraz okablowania na podwieszeniu pod sufitem, bez konieczności ingerencji w przestrzeń gości. Dodatkowo zadbano m.in. o odpowiednie zabezpieczenie prądowe, wygodną lokalizację gniazd prądowych, rozkładany parkiet oraz system przesuwnych ścian.
   
  Hotel Matecznik powstaje dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej.
   
   

   

Oferty specjalne