Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Matecznik

Waszkiewicza 220, 17-230 Białowieża
www.hotelmatecznik.pl

Skontaktuj się z obiektem

503 6...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Matecznik

Kolejne opóźnienia otwarcia hotelu konferencyjnego Matecznik

Data aktualności: 17-11-2014

 • Kolejne opóźnienia otwarcia hotelu konferencyjnego Matecznik - Hotel Matecznik

  Hotel Matecznik w Białowieży już od kilku miesięcy czeka na otwarcie, jednak wciąż nie jest do niego przygotowany. Jak udało się nam ustalić, prawdopodobnie obiekt będzie dostępny w pierwszym kwartale 2015 roku.

  Hotel położony jest w wyjątkowym otoczeniu przyrody, mianowicie w centralnym punkcie Puszczy Białowieskiej. Taka lokalizacja daje pretekst do urozmaicenia konferencji, spotkania firmowego czy integracyjnego jedną z form aktywnego wypoczynku.
   

  Sale konferencyjne w Białowieży

  W obiekcie znajdą się dwie sale konferencyjne, które można swobodnie połączyć w jedną, która w ustawieniu teatralnym pomieści 76 osób. Sale wyposażone będą w ekrany, projektory, flipchart, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, scenę oraz rozkładany parkiet taneczny. Ponadto, do organizacji spotkań firmowych oraz konferencji można będzie wykorzystać salę restauracyjną oraz oranżerię – po połączeniu obu pomieszczeń zmieści się w nich 141 osób w ustawieniu teatralnym.

  Dla gości udostępnionych będzie 35 pokoi, restauracja Dobrochozy, zielarnia, ogród oraz strefa spa & wellness.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne