Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Matecznik

Waszkiewicza 220, 17-230 Białowieża
www.hotelmatecznik.pl

Skontaktuj się z obiektem

503 6...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Matecznik

Konferencje w hotelu Matecznik w Białowieży od sierpnia

Data aktualności: 19-05-2015

  • Konferencje w hotelu Matecznik w Białowieży od sierpnia - Hotel Matecznik

    Na koniec lipca br. planowane jest otwarcie hotelu Matecznik w Białowieży, który zaoferuje cztery sale konferencyjne oraz 105 miejsc noclegowych na skraju Puszczy Białowieskiej.

     

    Hotel Matecznik zapowiada się jako znaczący dla regionu obiekt konferencyjny. Położony blisko natury zapewni możliwość organizacji eventu nie tylko standardowo – w sali, lecz również w plenerze. Zaplecze konferencyjne hotelu to dwie sale restauracyjne mogące pomieścić 65 i 81 osób w ustawieniu teatralnym. Sale można połączyć, co daje przestrzeń na konferencje dla 141 osób. Piętro wyżej znajdą się dwie sale konferencyjne mogące pomieścić 21 i 37 osób w ustawieniu teatralnym. Po połączeniu sale pomieszczą 76 osób w ustawieniu teatralnym. Zaplecze konferencyjne są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Obok znajdą się m.in. salka konferencyjna VIP, zielarnia, bawialnia dla dzieci oraz pomieszczenia biurowe.

    Zaplecze noclegowe hotelu Matecznik to 105 miejsc w 35 pokojach dwuosobowych (z dostawkami). Obiekt zaoferuje również gabinety spa i masażu, salę fitness, siłownię, basen i kapsułę relaksacyjną. Hotel otworzy się w lipcu br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne