Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Matecznik

Waszkiewicza 220, 17-230 Białowieża
www.hotelmatecznik.pl

Skontaktuj się z obiektem

503 6...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Matecznik

Hotel konferencyjny Matecznik w Białowieży otworzy się tej jesieni

Data aktualności: 29-09-2015

  • Hotel konferencyjny Matecznik w Białowieży otworzy się tej jesieni - Hotel Matecznik

    Otwarcie hotelu Matecznik w Białowieży znów się przesunęło. Tym razem rozpoczęcie działalności hotelu z czterema salami konferencyjnymi zaplanowano na przełom października i listopada br.    Zlokalizowany na skraju Puszczy Białowieskiej, w Białowieży, hotel Matecznik będzie otwarty jeszcze tej jesieni. Oficjalne przyjęcie pierwszych gości planowane jest na przełom października i listopada.

    Hotel Matecznik zapowiada się jako znaczący dla regionu obiekt konferencyjny z niemałą bazą noclegową. Zaoferuje on łącznie cztery w pełni przygotowane do organizacji eventów sale, z czego dwie restauracyjne mogące pomieścić 65 i 81 osób w ustawieniu teatralnym, a dwie konferencyjne mogące pomieścić 21 i 37 osób w tym samym ustawieniu. Sale będzie można połączyć. Pomieszczenie restauracyjne będą stanowić miejsce na konferencję dla 141 osób jednocześnie, a sale restauracyjne po połączeniu dadzą miejsce na event dla 76 osób. Jednak hotel Matecznik zapewni także tereny na organizację atrakcji podczas wyjazdów integracyjnych i wszelkich eventów pod gołym niebem. Ponadto, w hotelu znajdą się także salka konferencyjna VIP, zielarnia, bawialnia dla dzieci, pomieszczenia biurowe, zaplecze noclegowe w postaci 35 pokoi dwuosobowych (z dostawkami) oraz strefa spa z gabinetami masażu, salą fitness, siłownią, basenem i kapsułą relaksacyjną.


     

Oferty specjalne