Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Matecznik

Waszkiewicza 220, 17-230 Białowieża
www.hotelmatecznik.pl

Skontaktuj się z obiektem

503 6...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Matecznik

Nadal nie wiemy kiedy konferencje w białowieskim Mateczniku

Data aktualności: 12-11-2015

 • Nadal nie wiemy kiedy konferencje w białowieskim Mateczniku - Hotel Matecznik

  Otwarcie hotelu Matecznik w Białowieży, zapowiadane na przełom października i listopada br. zostało odwołane. Co więcej, nie ma wyznaczonej choćby orientacyjnej daty otwarcia hotelu. Wiadomo jedynie, że nie nastąpi ono szybciej niż w drugim kwartale 2016 roku.

   

  Hotel położony jest na skraju Puszczy Białowieskiej, w Białowieży. W regionie będzie jednym z większych miejsc hotelowo-konferencyjnych. Jednak póki co, nieznana jest data jego otwarcia.

   

  W hotelu Matecznik znajdą się dwie sale konferencyjne – dla 37 i 21 osób, oraz dwie sale restauracyjne również przygotowane do organizacji eventów – dla 81 i 65 osób. Sale będzie można połączyć, co umożliwi organizację konferencji dla 141 i 76 osób.  Tereny zielone otaczające obiekt będą mogły być wykorzystane do organizacji pikników oraz zabaw integracyjnych. Baza noclegowa obiektu to 35 dwuosobowych pokoi. Ponadto, hotel zaoferuje małą salkę konferencyjną VIP, zielarnię, bawialnię dla dzieci, pomieszczenia biurowe oraz strefę spa z gabinetami masażu, salą fitness, siłownią, basenem i kapsułą relaksacyjną.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne