Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel & Medi-SPA Biały Kamień

Leśna 8, 59-850 Świeradów-Zdrój
www.bialykamien.com

Skontaktuj się z obiektem

Barbara Rutkowska Biuro Marketingu Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel & Medi-SPA Biały Kamień

Obiekt w Karkonoszach już po rozbudowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Obiekt w Karkonoszach już po rozbudowie - Hotel & Medi-SPA Biały Kamień

  Jeden z najwyżej położonych obiektów w Świeradowie Zdroju zaprasza do nowoczesnego centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji oraz zachęca do zapoznania się z ofertą organizacji konferencji, warsztatów, szkoleń i uzupełniających je wydarzeń.

   

   

   

   

   

   


  Czterogwiazdkowy Hotel & Medi-SPA Biały Kamień posiada 34 pokoje dwuosobowe oraz 4 apartamenty. Obiekt jest przystosowany do obsługi gości niepełnosprawnych i posiada całodobowy, monitorowany parking. W hotelowym Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Medi-SPA we wszystkich wodnych zabiegach wykorzystywane są  mineralne wody radonowe o właściwościach przyrodoleczniczych.Oferowane przez placówkę podstawowe zabiegi kosmetyczne to mikrodermabrazja, piling kawitacyjny, kąpiele relaksacyjne, perełkowe, z solami odżywczymi, zabiegi i okłady na ciało i twarz, pedicure i manicure, masaże relaksacyjne, stemplami, gorącymi kamieniami, bańkami chińskimi, zabiegi antycelullitowe, ujędrniające oraz detoksujące.

  W nowym budynku hotelu oprócz wspomnianych nowoczesnych gabinetów zabiegowych i strefy Wellness z sauną fińską Klafs i jacuzzi znalazły się dodatkowe pokoje dla gości, bawialnia dla najmłodszych oraz sala konferencyjna dedykowana zarządom firm. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Wszystkie dania przygotowane są z wyselekcjonowanych produktów pochodzących z ekologicznych hodowli i upraw, zgodnie z ideą „powrotu do natury”. Na desery i napoje zaprasza z kolei Cafe&Bar. W sezonie przy hotelu działa ogródek letni.

  Pakiety konferencyjne Hotelu & Medi-SPA Biały Kamień składają się z noclegu, śniadania, obiadu, kolacji wraz z napojami bezalkoholowymi, korzystania z sali konferencyjnej (klimatyzowanej, wyposażonej w wielkoformatowy ekran, profesjonalny rzutnik, nagłośnienie, flipchart oraz zaplecze cateringowe) oraz przerwy kawowej. Po ustaleniu dostępności terminu i określeniu zakresu usług hotel przedstawia szczegółową kalkulację, strukturę zarezerwowanych pokoi, propozycje menu Szefa Kuchni i SPA oraz dodatkowe atrakcje integracyjne. Położenie hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego zimą daje wiele możliwości śnieżnych zajęć integracyjnych, takich jak jazda skuterami śnieżnymi czy psimi zaprzęgami. Wiosną, latem i jesienią okolica daje z kolei możliwość organizacji zajęć outdoorowych - m.in. paintball oraz jazdę quadami. Możliwe jest również zorganizowanie takich atrakcji jak zwiedzanie poniemieckich podziemnych sztolni, loty balonem, samolotem lub szybowcem.

  Osoby zainteresowane ofertą dla grup zorganizowanych w Hotel & Medi-SPA Biały Kamień są proszone o kontakt z Wojciechem Piotrowskim, tel. 607 735 935, e-mail: w.piotrowski@bialykamien.com.

  źródło: www.bialykamien.com

Oferty specjalne

 • Oferta konferencyjna

 • Szkolenia-oferta dla firm

  Chcielibyśmy zainteresować Państwa idealnym miejscem na organizację szkoleń, imprez integracyjnych czy pobytów motywacyjnych. Co nas wyróżnia? Hotel zapewnia wysoki standard wyposażenia pokoi , restauracji, SPA oraz nowoczesnej sali konferencyjnej - my rozumiemy, jakie znaczenie dla Państwa ma...