Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mikołajki Conference & Spa

Aleja Spacerowa - Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki
http://www.hotelmikolajki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Olbryś Kierownik Sprzedaży i Marketingu 783 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Mikołajki Conference & Spa

Pięciogwiazdkowy condohotel na Mazurach ruszy w lipcu 2013 r.

Data aktualności: 11-04-2013

 • Pięciogwiazdkowy condohotel na Mazurach ruszy w lipcu 2013 r. - Hotel Mikołajki Conference & Spa

  Znajdujący się na Wyspie Ptasiej i połwyspie Jeziora Mikołajskiego w Mikołajkach obiekt zostanie otwarty latem 2013 r. Aż 650 mkw. zajmie w nim centrum konferencyjno-restauracyjne, w skład którego wejdą trzy sale konferencyjne oraz restauracja.
   

   

   

   

   

   


  Na zaplecze noclegowe Hotelu Mikołajki złoży się 77 pokoi hotelowych oraz 22 apartamentów, wykończonych pod klucz. Goście obiektu będą mogli również korzystać z restauracji z tarasem widokowym, a także hotelowego SPA, w którym pojawią się basen, kompleks saun oraz gabinety odnowy biologicznej. W zachodniej części wyspy znajdzie się prywatna marina z 64 miejscami do cumowania. Obiekt będzie połączony ze stałym lądem za pomocą przeszklonego tunelu.

  Jak tłumaczy Rafał Zdebski, dyrektor handlowy Inpro S.A., inwestycja w Mikołajkach jest kierowana do zamożnej, bardzo wąskiej grupy odbiorców, którzy dokonują zakupu nieruchomości w celach inwestycyjnych oraz z uwagi na ich prestiż.