Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Miodowy Młyn

Legionów 3, 27-500 Opatów
www.miodowymlyn.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Miodowy Młyn

Hotel Miodowy Młyn ruszy w styczniu 2014 r.

Data aktualności: 13-12-2013

 • Hotel Miodowy Młyn ruszy w styczniu 2014 r. - Hotel Miodowy Młyn
  W województwie świętokrzyskim dobiegają końca prace przy trzygwiazdkowym Hotelu Miodowy Młyn. Znajdujący się w miejscowości Opatów, niedaleko Konina, obiekt będzie dysponował dwiema salami konferencyjnymi na 15 i 180 osób.
   
  Hotel Miodowy Młyn będzie posiadał mogącą pomieścić do 180 osób salę konferencyjno-bankietową o powierzchni 150 mkw. oraz salę VIP o powierzchni 25 mkw. na 15 miejsc. Ponadto w obiekcie znajdzie się serwująca dania kuchni regionalnej restauracja dla 60 gości.
   
  Nie tylko na konferencje
   
  Hotel Miodowy Młyn będzie posiadał 60 miejsc noclegowych w 26 jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach dla gości, 2 apartamentach i 1 pokoju przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych - z myślą o nich w obiekcie zamontowano również windę. W każdym z pokoi zapewniono bezprzewodowy dostęp do internetu. Dodatkową atrakcją dla gości hotelu i uczestników odbywających się w nim konferencji i spotkań będzie strefa fitness z siłownią i sauną. Udogodnieniami mają być także darmowy parking dla 31 samochodów osobowych oraz plac zabaw dla dzieci.