Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Miodowy Młyn

Legionów 3, 27-500 Opatów
www.miodowymlyn.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Miodowy Młyn

Hotel Miodowy Młyn otworzy się z początkiem marca 2014 r.

Data aktualności: 23-01-2014

 • Hotel Miodowy Młyn otworzy się z początkiem marca 2014 r. - Hotel Miodowy Młyn
  Data otwarcia trzygwiazdkowego hotelu konferencyjnego w Opatowie ponownie uległa zmianie. Obiekt zaprasza na konferencje już od 1 marca 2014 roku.
   
  Hotel Miodowy Młyn odda do dyspozycji organizatorów spotkań mieszczącą do 180 osób salę konferencyjno-bankietową o powierzchni 150 mkw. Na mniejsze spotkania, z udziałem do 15 osób, przeznaczona będzie zaś sala VIP o powierzchni 25 mkw.
   
  Idealny na konferencje w Świętokrzyskiem
   
  Działająca w Hotelu Miodowy Młyn restauracja będzie w stanie pomieścić do 60 osób. Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się tyle samo miejsc w 26 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych, 2 apartamentach i 1 pokoju dla osób niepełnosprawnych. W każdym z nich pojawi się bezprzewodowy dostęp do internetu. Ponadto hotel odda do dyspozycji gości strefę fitness z siłownią i sauną, wypożyczalnię rowerów, parking dla 31 samochodów oraz plac zabaw dla dzieci.