Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Modlin Conference & Spa

Genarała Thomme 10, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
www.hotelmodlin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dariusz Banaszek Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Modlin Conference & Spa

Otwarcie Hotelu Modlin Conference & Spa przełożone na zimę 2014 r.

Data aktualności: 29-01-2014

 • Otwarcie Hotelu Modlin Conference & Spa przełożone na zimę 2014 r. - Hotel Modlin Conference & Spa
  Hotel Modlin Conference & Spa w Nowym Dworze Mazowieckim zostanie otwarty nie jak pierwotnie zapowiadano w lutym 2014 roku, a dziesięć miesięcy później. Już teraz przy obiekcie działa jednak restauracja, w której organizowane mogą być konferencje i spotkania biznesowe.
   
  Informację o zmianie daty otwarcia czterogwiazdkowego obiektu przekazała naszej redakcji Marzena Mariańska, Dyrektor Generalny hotelu.
   
  Restauracja Borodino zaprasza
   
  Mimo, że hotel nie jest jeszcze gotowy, od września 2012 roku na jego terenie funkcjonuje Restauracja Borodino. Lokal promuje się jako idealne miejsce na szybki lunch, uroczystą kolację, spotkanie biznesowe jak również uroczystości rodzinne. Restauracja Borodino oraz Hotel Modlin Conference & Spa zostały połączone podziemnymi korytarzami pochodzącymi z okresu XIX w., które zostały poddane rewitalizacji oraz adaptacji. Już dziś restauracja oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań Salę Generalską, z której korytarzem podziemnym można przejść do Sali Kominkowej - oranżerii, powstałej na fundamentach dawnej działobitni.
   
  Konferencje przy lotnisku w Modlinie
   
  W czterogwiazdkowym Hotelu Modlin Conference & Spa znajdą się: spa o powierzchni 700 mkw., basen, sale konferencyjne i bankietowe o łącznej powierzchni 2 tys. mkw., cztery punkty gastronomiczne, nocny bar i 250 pokoi dla gości. Obiekt będzie również dysponował tarasem z widokiem na mury Twierdzy Modlin, na którym ustawione zostaną oryginalne armaty i stanowiska grillowe dla blisko 1000 osób