Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Modlin Conference & Spa

Genarała Thomme 10, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
www.hotelmodlin.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dariusz Banaszek Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Modlin Conference & Spa

Hotel konferencyjny Modlin przywita pierwszych gości w grudniu tego roku

Data aktualności: 17-03-2015

 • Hotel konferencyjny Modlin przywita pierwszych gości w grudniu tego roku - Hotel Modlin Conference & Spa

  Powstający w Nowym Dworze Mazowieckim Modlin Conference & Spa najprawdopodobniej otworzy się pod koniec tego roku – do dyspozycji klientów przeznaczonych ma być m.in. 15 sal konferencyjnych.

   

  Znajdujący się w pobliżu lotniska Warszawa Modlin czterogwiazdkowy obiekt, zostanie oddany do użytku gości w grudniu 2015 roku. Pięciopiętrowy hotel ma docelowo dysponować 250 pokojami, 15 salami konferencyjnymi oraz salami bankietowymi o łącznej powierzchni ok. 2 tys. mkw. Jak poinformowała nas dyrektor hotelu, Marzena Mariańska, w związku z opóźnieniem otwarcia obiektu, trzeba było zmienić koncepcję zaplecza konferencyjnego i – aby podążać za bieżącymi trendami – zaprojektować je na nowo. Klienci będą mogli również skorzystać z położonych w pobliżu centrum konferencyjnego oranżerii, patia i tarasu widokowego. W hotelu ma się również znaleźć zajmujące 700 mkw. wellness & spa, w którym m.in. działać będą centrum odnowy biologicznej, gabinety kosmetyczne i sale fitness. Do użytku gości oddane zostaną również kompleks saun, jacuzzi z hydromasażem i basen.

   

  Położony niedaleko stolicy Hotel Modlin trzy lata temu uruchomił restaurację Borodino, która połączona jest z Salą Generalską i Salą Kominkową dając gościom obszerną przestrzeń do organizacji imprez. Wkomponowany w przestrzeń Twierdzy Modlin lokal, może łącznie pomieścić 200 osób i jest idealnym miejscem nie tylko na wielkie przyjęcia, ale i spotkania biznesowe i integracyjne.