Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Murat

Wejherowska 33, 84-240 Reda
www.hotelmurat.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Murat

Sprawdź hotel na konferencje koło Gdyni

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sprawdź hotel na konferencje koło Gdyni - Hotel Murat

  Trzygwiazdkowy Hotel Murat wraz z nowym Centrum Konferencyjno-Bankietowym znajduje się w Redzie, koło Gdyni.   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Największe w Trójmieście nowe Centrum Konferencyjno-Bankietowe Hotelu MURAT w Redzie koło Gdyni z siedmioma nowocześnie zaaranżowanymi salami połączone w jedną całość tworzy powierzchnię powyżej 1 000 m2. Centrum Biznesu oddane do użytku w październiku 2010 roku stanowi niewątpliwy atut Hotelu MURAT wraz z szerokim  wachlarzem możliwości wykorzystania nowych pomieszczeń. Sąsiadujące ze sobą sale przedzielone są specjalnym systemem drzwi przesuwnych, który zapewnia kameralność spotkań w każdej z nich. Sale posiadają niezbędny w dzisiejszych czasach nowoczesny sprzęt multimedialny oraz klimatyzację.


  Hotel MURAT w Redzie, dogodnie zlokalizowany blisko Trójmiejskiej Aglomeracji oraz głównych arterii komunikacyjnych (ZKM, SKM), przy międzynarodowej trasie E-6 Berlin–Szczecin–Gdańsk, serdecznie zaprasza do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów szkoleniowych, seminariów, prelekcji, pokazów, targów czy imprez integracyjno-motywacyjnych na salach w formie wieczornych eventów , bądź na terenie rekreacyjnym Hotelu w formie grilli i imprez plenerowych przykładowo z pieczeniem dzika i zespołem folklorystycznym w tle.

   

  Do dyspozycji Gości oddanych jest 57 pokoi 2- i 3-osobowych oraz 4 apartamenty (w tym ekskluzywny Apartament Marszałkowski). Potencjał usługowy Hotelu (z uwzględnieniem dostawek) to 173 miejsca noclegowe.

   

   


  W hotelu znajduje się elegancka restauracja dla 160 osób, serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej; kameralna kawiarnia dla 50 osób, polecająca aromatyczne kawy i herbaty oraz smaczne desery; znany w Trójmieście Night-Club z miejscem do konsumpcji i dyskotekowej zabawy dla 160 osób.

  Dodatkowo Hotel posiada własny teren rekreacyjny, na którym można zorganizować imprezy plenerowe z grillowaniem, konkursami zespołowymi i tańcami dla maksymalnie 600 osób.

  Do dyspozycji Gości jest także mini Business Center - osobne pomieszczenie biurowe z bezpośrednim, swobodnym dostępem do komputera, skanera, faxu i drukarki. Na terenie Hotelu oraz Centrum Konferencyjno-Bankietowego Goście mają dostęp do bezpłatnego Internetu (WiFi).

  Hotel MURAT współpracuje z firmami eventowymi, które mogą przygotować nietuzinkowy program integracyjny.

  Dział marketingu każdorazowo przygotowuje ofertę pod kątem potrzeb i oczekiwań firm, które chcą zorganizować spotkanie.  źrodło: www.hotelmurat.pl

Oferty specjalne

 • WIECZORNE EVENTY PODCZAS KOLACJI BANKIETOWEJ

  Hotel MURAT współpracuje z firmami eventowymi, które mogą przygotować nietuzinkowy program integracyjny. Nasi Goście brali już udział w wieczorze hawajskim z licznymi konkursami, brazylijskim z pokazem sztuki walki – Capoeira, latynoski z nauką salsy, gangsterskim z kasynem, morskim z szantami,...