Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Natura Mazur Resort & Conference

Warchały, ul. Brajnicka 1, 12-122 Jedwabno
http://naturamazur.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Jan Bagiński Kierownik Sprzedaży i Marketingu +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Natura Mazur Resort & Conference

Nowe sale konferencyjne hotelu Rusałka na Mazurach w grudniu br.

Data aktualności: 06-07-2015

  • Nowe sale konferencyjne hotelu Rusałka na Mazurach w grudniu br. - Hotel Natura Mazur Resort & Conference

    W grudniu br. w miejscowości Warchały na Mazurach otworzy się nowy czterogwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny. Hotel zaoferuje m.in. 75 pokoi, 370 mkw. powierzchni konferencyjnej oraz spa.

     

    Ośrodek wypoczynkowy Rusałka powstaje między jeziorem Świętajno (Narckie) i jeziorem Brajnickim, w niewielkiej miejscowości Warchały. To kolejny obiekt w regionie, który zaoferuje zarówno usługi pod kątem gościa biznesowego, jak i wypoczynek oraz rekreację. Zaplecze konferencyjne powstającego hotelu to sale o łącznej powierzchni 370 mkw.

    Ponadto, w Rusałce znajdzie się 75 pokoi, restauracja z miejscami dla 160 osób, lobby bar oraz strefa spa z dziewięcioma gabinetami oraz zespołem saun i basenów. Z kolei rozrywkę zapewni kręgielnia i klub nocny. A wszystko w czterogwiazdkowym standardzie. Łączny koszt budowy hotelu to aż 44,5 mln zł, z czego 13 mln pochodzi z dotacji unijnych. Inwestorem jest Grażyna Tomczak. Otwarcie hotelu planowane jest na grudzień br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: