Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Nord

Plażowa 4, 76-153 Darłowo

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Nord

Nowa inwestycja nad polskim morzem

Data aktualności: 30-04-2013

 • Nowa inwestycja nad polskim morzem - Hotel Nord
  Ruszyła budowa pięciogwiazdkowego obiektu w Darłowie. Nowy hotel Nord ma być oddany do użytku w połowie 2014 r.
   
   
   
   
   
   
   
  Inwestycja powstaje w Darłówku Zachodnim przy ulicy Plażowej, w miejscu już istniejącego ośrodka wczasowego Nord. Pomysłodawcami i inwestorami przedsięwzięcia są darłowscy przedsiębiorcy, Beata i Zdzisław Chamier-Gliszczyńscy. Budowa wspierana jest przez darłowski samorząd, który na wniosek inwestorów opracował i uchwalił w ubiegłym roku nowy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla terenu, na którym powstanie hotel.
   
  Pięciogwiazdkowy hotel Nord ma składać się z sześciu kondygnacji, będzie oferował noclegi w 200 pokojach, dużą salę konferencyjną, basen, parking podziemny i restaurację, która zajmie jedną z kondygnacji i będzie mogła przyjąć do 1000 osób.
   
  Obecnie prowadzone są prace demontażowe w starym ośrodku. Inwestorzy zakładają, że nowy obiekt mógłby przyjąć pierwszych gości w lecie 2014 r.