Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Platinum Aqua Fun & Events ****

Wyszyńskiego 11A, 14-100 Ostróda
www.hotelplatinum.pl

Skontaktuj się z obiektem

Karolina Węgielewska 50606...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Platinum Aqua Fun & Events ****
 • rame width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/vAXEGoKY-9o" frameborder="0" allowfullscreen>rame>

Wszystkie pokoje wyprzedane

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wszystkie pokoje wyprzedane - Hotel Platinum Aqua Fun & Events ****

  W należącym do Condohotels Group ostródzkim hotelu zakończono sprzedaż 48 pokoi i 6 apartamentów. Jak informują przedstawiciele firmy, dużą część wśród nabywców stanowili klienci powracający oraz osoby, które zakupiły więcej niż jeden pokój.

   

   

   

   

   

   


  Sprzedażą pokoi od sierpnia 2011 r. zajmowała się należący do grupy Condohotels spółka Condobroker Estates & Consulting. Ceny zaczynały się od 239 tys. złotych netto. Nabywcy już od chwili podpisania aktu notarialnego uczestniczyli w podziale zysków z tytułu najmu ich pokoi. Wypłaty pierwszych rent miały miejsce jeszcze pod koniec 2011 r. - Wyjątkowość tej oferty polegała na tym, że kupując pokój lub apartament w Hotelu Platinum, inwestor od dnia zawarcia umowy stawał się „udziałowcem” dobrze funkcjonującego, sprawdzonego biznesu i nie ponosił takiego ryzyka, jak w przypadku inwestycji będących jeszcze na etapie budowy. – tłumaczy Tomasz Malicki, General Manager Condohotels Group. – Kolejnym wyróżnikiem tej inwestycji było innowacyjne rozwiązanie polegające na wyeliminowaniu wszelkich kosztów związanych z umeblowaniem apartamentu. – dodaje. - To, że wracają do nas klienci, którzy już posiadają pokoje w naszych obiektach, a także fakt, iż duża część inwestorów decydowała się na zakup więcej niż jednej jednostki w Hotelu Platinum, świadczy o poziomie naszej oferty i potwierdza, iż rzetelnie wywiązujemy się ze swoich zobowiązań wobec klientów – zauważa Tomasz Malicki.

  Hotel Platinum Aqua Fun & Events posiada dwie klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni 181 i 59 mkw. oraz pokój spotkań liczący 35 mkw. Sale sa wyposażone w nowoczesne systemy multimedialne, rzutniki, ekrany i flipcharty. W całym obiekcie funkcjonuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Hotelowa Restauracja Pod Żurawiami proponuje gościom szeroki wybór dań, łączących tradycyjną kuchnię wykorzystującą lokalne specjały ze współczesnymi trendami kulinarnymi ze świata. Na kieliszek wina lub drinka zaprasza obsługa baru sąsiadującego z restauracją.

  Hotel jest połączony z Aquaparkiem Ostróda bezpośrednim podziemnym przejściem. W kompleksie, z którego goście hotelu korzystają w cenie noclegu, znajduje się basen pływacki o wymiarach 25 x 12 m, dwa baseny rekreacyjne z dyszami masującymi, wanny jacuzzi, basen z atrakcjami dla dzieci oraz różnego rodzaju sauny. Do dyspozycji gości pozostaje także basen z przyrządami do aquafitness, grota lodowa, natrysk wrażeń i łaźnia parowa.

  W znajdujących się w hotelu gabinetach odnowy biologicznej dorośli mogą skorzystać z zabiegów na twarz, ciało i paznokcie oraz masaży. Z kolei KidzFun to centrum zabaw stworzone z myślą o dzieciach i młodzieży. Jego centralną część zajmuje Miękka Jaskinia – specjalna konstrukcja obita miękkim wykończeniem układająca się w labirynt złożony z abstrakcyjnych kształtów. Można się tu bawić w chowanego, wspinać, skakać albo po prostu wypoczywać wylegując się w jednej z wielu nisz i zagłębień. Z myślą o najmłodszych zorganizowano specjalną strefę, gdzie znajduje się basen z piłkami, zjeżdżalnie, miękkie mega klocki i inne pobudzające wyobraźnię i stymulujące ruchowo zabawki.

  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Hotelu Platinum Aqua Fun & Events są udzielane po przesłaniu e-maila na adres konferencje@condohotelsgroup.pl lub telefonicznie pod numerem 89 642 76 44.

  źrodło: www.hotelplatinum.pl