Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Focus Premium Pod Orłem

Gdańska 14, 85-006 Bydgoszcz
www.hotelpodorlem.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dawid Bilski Specjalista ds. marketingu +4852...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Focus Premium Pod Orłem

Zjazd Dyrektorów Hoteli Polskich

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zjazd Dyrektorów Hoteli Polskich - Focus Premium Pod Orłem

  W dniach 7-9 września 2011 w Hotelu „Pod Orłem” w Bydgoszczy odbędzie się II Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych. Zjazdowi towarzyszyć będzie konferencja pt. „Nowoczesne metody zwiększania zysku w hotelu”.

   

   

   

     Konferencja podzielona zostanie na kilka bloków tematycznych.
  I dzień – „Optymalizacja przychodów i elastyczne zarządzanie ceną usług noclegowych w niskim sezonie” poprowadzi Ewa Rożnowska.
  II dzień – „Optymalizacja kosztów w hotelu” wraz z warsztatem panelowym nt. kosztów w praktyce poprowadzi dr Marta Kuniszyk, drugi warsztat panelowy nt. „food cost” poprowadzi Wojciech Pasikowski.
  III dzień – „Komunikacja jako element sprawnego zarządzania” poprowadzi dr Wojciech Ożarowski.

  Szczegółowe informacje znaleźć można tutaj.

     Hotel „Pod Orłem”
  mieści się w ścisłym centrum Bydgoszczy. Zabytkowy hotel istnieje od 1896 roku i do dzisiaj jego wystrój nawiązuje do stylu lat 20-tych XX wieku. W hotelu znajduje się 71 pokoi jedno- i dwuosobowych i 4 apartamenty. Hotel dysponuje pięcioma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi i zapleczem biurowym (fax, ksero, komputer), a także restauracją serwującą dania kuchni polskiej z lat 1921-1930. Do dyspozycji gości hotelu jest darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu.
  Nasi specjaliści, wraz z zaprzyjaźnionymi event-plannerami pomogą Państwu zorganizować czas wolny dla grup odwiedzających Bydgoszcz.  źródło: www.konferencje.pl