Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel & Resort Plaza by Condohotels

Turystyczna, 14-100 Ostróda
www.plazahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel & Resort Plaza by Condohotels

W Ostródzie powstaje condohotel z salą konferencyjną na tysiąc osób

Data aktualności: 11-02-2013

 • W Ostródzie powstaje condohotel z salą konferencyjną na tysiąc osób - Hotel & Resort Plaza by Condohotels

  Nowa inwestycja należącej do Condohotels Group firmy Condobroker Estates & Consulting jest jż ukończona w 70 procentach. Obecnie wewnątrz budynku prowadzone są prace wykończeniowe.

   

   

   

   

   

   


  W położonym w bezpośrednim sąsiedztwie plaży condohotelu znajdzie się rozbudowane zaplecze konferencyjne z nowoczesną salą mogącą pomieścić około 1 tys. osób, która będzie mogła być dzielona na mniejsze pomieszczenia. W kompleksie pojawi się również 160 pokoi i apartamentów, restauracje tematyczne, bary, kawiarnia, winiarnia, klub nocny, kręgielnia, sala kominkowa oraz centrum rozrywki dla dzieci i dorosłych. Atutami obiektu będą również zespół zewnętrznych basenów oraz rozbudowane zaplecze spa&wellness, gdzie oferowane będą zabiegi na twarz i ciało, specjalistyczne terapie i masaże. Jego uzupełnieniem będzie centrum odnowy biologicznej z kompleksem basenów wewnętrznych oraz saunami różnego rodzaju.

  Na chwilę obecną nowy condohotel ma już sprzedanych ponad 25% apartamentów. - Pokoje i apartamenty hotelowe w systemie condo stanowią własność nabywców potwierdzoną wpisem do ksiąg wieczystych, a generowane zyski są wypłacane właścicielom w postaci stałego, gwarantowanego czynszu. Wszystko to sprawia, iż zakup pokoju w condo hotelu jest zyskowną i jednocześnie bezpieczną formą inwestowania, która łączy prestiż i komfort z pragmatyzmem lokowania kapitału – tłumaczy Tomasz Malicki, General Manager Condohotels Group.

  Wykonawcą prac budowlanych przy Condohotels Plaza jest firma OPB Development. Operatorem obiektu będzie spółka Condohotels Management.

  źródło: Condohotels Group