Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel & Resort Plaza by Condohotels

Turystyczna, 14-100 Ostróda
www.plazahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel & Resort Plaza by Condohotels

Przy Hotel & Resort Plaza w Ostródzie pojawi się aquapark

Data aktualności: 17-01-2014

 • Przy Hotel & Resort Plaza w Ostródzie pojawi się aquapark - Hotel & Resort Plaza by Condohotels
  Przy kompleksie hotelowym w Ostródzie, w którym pojawi się sala konferencyjna na 1000 osób, powstaje kompleks basenów i zjeżdżalni. Obiekt ma zostać otwarty w 2014 roku.
   
  W aquaparku znajdzie się basen pływacki z czterema torami o powierzchni 25 x 6 m, basen rekreacyjny z hydromasażami, brodzik dla dzieci, rwąca rzeka, wanny jacuzzi, kompleks saun oraz cztery zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności. Do aquaparku będzie należał również całoroczny, zewnętrzny basen z hydromasażami.
   
  Hotel konferencyjny na Mazurach
   
  Hotel & Resort Plaza by Condohotels będzie dysponował salą konferencyjną na 1 tys. osób oraz 500 miejscami noclegowymi. W obiekcie pojawi rozbudowane zaplecze spa & wellness z 16 gabinetami oferujące szereg zabiegów na twarz i ciało, specjalistycznych terapii oraz masaży. W kompleksie przewidziano również ogród zimowy z rosyjską banią. Hotel ma dysponować bogatą infrastrukturę dodatkową, w ramach której dostępne będą: restauracje tematyczne, bary, kawiarnie, winiarnia, klub nocny, sala kominkowa, centrum zabaw dla dzieci, siłownia, dwie hale do gry w squasha oraz salon gier. Jednym z atutów Hotel & Resort Plaza by Condohotels ma być jego lokalizacja - kompleks znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie plaży z kompleksem pomostów i wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz bulwaru spacerowego z licznymi restauracjami, kompleksem sportowym z kortami tenisowymi, amfiteatrem i wyciągiem dla narciarzy wodnych.