Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel & Resort Plaza by Condohotels

Turystyczna, 14-100 Ostróda
www.plazahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel & Resort Plaza by Condohotels

Hotel & Resort Plaza w Ostródzie zostanie otwarty pół roku później

Data aktualności: 08-07-2014

 • Hotel & Resort Plaza w Ostródzie zostanie otwarty pół roku później - Hotel & Resort Plaza by Condohotels
  Nie latem 2014 r., a najwcześniej pod koniec tego roku pierwszych gości hotelowych i konferencyjnych przyjmie nowy hotel konferencyjny na Mazurach.
   
  Jak informuje Kamila Górecka-Kirwiel, Marketing & PR Manager hotelu Plaza, obiekt zostanie oddany do użytku na przełomie 2014 i 2015 r.
   
  W Condohotels Plaza znajdzie się klimatyzowana sala konferencyjna na 1000 osób (z trzema wariantami podziału), sala kinowo-teatralna, 500 miejsc noclegowych w 165 pokojach i apartamentach, restauracje tematyczne, bary, kawiarnia, winiarnia, klub nocny, kręgielnia, sala kominkowa, centrum rozrywki dla dzieci i dorosłych oraz aquapark, w którym do użytku zostanie oddany kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych. Dodatkowymi atrakcjami dla gości będą zjeżdżalnie, brodziki, sauny, jacuzzi oraz "rwąca rzeka". W obiekcie działać będzie również rozbudowane zaplecze spa & wellness, w którego skład wejdzie 16 gabinetów oferujących zabiegi na twarz i ciało, specjalistycznych terapii oraz masaży. Obiekt znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora i plaży z kompleksem pomostów i wypożyczalnią sprzętu wodnego.