Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel & Resort Plaza by Condohotels

Turystyczna, 14-100 Ostróda
www.plazahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel & Resort Plaza by Condohotels

Konferencje na 1000 osób nad jeziorem za rok w hotelu Plaza

Data aktualności: 02-06-2015

  • Konferencje na 1000 osób nad jeziorem za rok w hotelu Plaza - Hotel & Resort Plaza by Condohotels

    Kolejne opóźnienia otwarcia Hotel & Resort Plaza by Condohotels. Czterogwiazdkowiec położony nad Jeziorem Drwęckim na Warmii będzie dostępny dla gości za rok, czyli w drugim kwartale 2016 roku. Obiekt zaoferuje salę konferencyjną dla 1000 uczestników oraz 240 pokoi i apartamentów, dwie restauracje, klub oraz nowoczesne spa.


    W bezpośrednim sąsiedztwie plaży Jeziora Drwęckiego powstał obiekt o znaczącym dla okolicy zapleczu konferencyjnym oraz noclegowym. Condohotels Plaza w swoim wystroju nawiązuje do lokalnej fauny i flory. Obiekt zaoferuje nowoczesne zaplecze konferencyjne, na które składa się sala mogąca pomieścić około 1000 osób z trzema wariantami jej podziału. Pomieszczenie jest wyposażone w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. Co więcej, dostępna będzie również sala kinowo-teatralna. Zaplecze noclegowe hotelu to 240 pokoi i apartamentów, z których większość posiada tarasy lub balkony z widokiem na jezioro. Ponadto, w hotelu znajdują się dwie restauracje mogące pomieścić 120 i 100 osób, bary, kawiarnia, winiarnia, klub nocny, kręgielnia, sala kominkowa oraz centrum rozrywki dla dzieci i dorosłych. Ważnym elementem obiektu jest także strefa spa & wellness oraz centrum odnowy biologicznej. Składają się na nie nie tylko gabinety masażu oraz kosmetyczne, ale również kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych oraz różnorodnych saun. Wszystko w standardzie czterech gwiazdek.
    Bezpośrednio przy hotelu znajduje się plaża z kompleksem pomostów i wypożyczalnią sprzętu wodnego. Planowane otwarcie obiektu to koniec drugiego kwartału 2016 roku.


     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: