Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel-Restauracja YUCA

Złotno 83, 94-221 Łódź
www.yuca.pl

Skontaktuj się z obiektem

Maciej Burzyński współwłaściciel 42634...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel-Restauracja YUCA

Komfortowe warunki na konferencje i szkolenia w Łodzi

Data aktualności: 21-03-2013

 • Komfortowe warunki na konferencje i szkolenia w Łodzi - Hotel-Restauracja YUCA

  Położony w cichej, zachodniej części Łodzi trzygwiazdkowy hotel wraz z działającą w nim restauracją to idealne miejsce w Łodzi na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego czy imprezy integracyjnej.

   

   

   

   

   

   


  Znajdująca się w części hotelowej obiektu sala konferencyjna o powierzchni 100 mkw. jest w stanie pomieścić od 10 do 50 osób. Pomieszczenie posiada dostęp do bezprzewodowego internetu. Z kolei sala konferencyjno–bankietowa o powierzchni 300 mkw. mieści do 160 uczestników spotkania. Oba pomieszczenia są wyposażone w projektor multimedialny, rzutnik do folii, flipchart, telewizor i nagłośnienie. Przerwy na kawę w zależności od liczby osób uczestniczących w szkoleniu mogą odbywać się w sali konferencyjnej lub w restauracji.

  Serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej Restauracja Yuca została założona w 1990 roku. Trzynaście lat później stała się ona integralną częścią trzygwiazdkowego hotelu. W roku 2012 wnętrza lokalu zostały wyremontowane. Obecnie restauracja posiada cztery klimatyzowane sale, w których mogą odbywać się imprezy integracyjne i okolicznościowe. Na duże wydarzenia, z udziałem do 400 osób, polecana jest sala dwupoziomowa, przy której znajduje się ogród, który jest udostępniany gościom podczas trwania imprezy.

  Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń pozostają solarium, sauna, mini siłownia, a także bilard i piłkarzyki. W sezonie letnim przy hotelu czynny jest odkryty basen. Na zaplecze noclegowe obiektu składają się pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz apartamenty z bezpłatnym dostępem do internetu.

  Dodatkowe informacje na temat oferty Hotelu i Restauracji Yuca można uzyskać pod numerem telefonu 42 634 71 15 oraz po przesłaniu e-maila na adres yuca@yuca.pl.