Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Royal Kraków

Św. Gertrudy 26-29, 31-048 Kraków
http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html

Skontaktuj się z obiektem

Paulina Sikora Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Royal Kraków

Ciąg dalszy remontu hotelu na konferencje w Krakowie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Ciąg dalszy remontu hotelu na konferencje w Krakowie - Hotel Royal Kraków

  Jeszcze w tym roku w popularnym krakowskim hotelu dokończone zostaną prace remontowo-modernizacyjne.

   

   

   

   

   

     Remont Hotelu Royal będzie miał miejsce w części "A" (prace remontowe w części "B" zostały zakończone w maju 2011 r.). Jak informuje Katarzyna Jasnowska-Musiał, specjalista ds. inwestycji i nieruchomości w Grupie Hoteli WAM, prace mają wpłynąć na polepszenie jakości oferowanych usług oraz poprawią komfort korzystających z hotelu gości.

  Mieszczący się w odrestaurowanej, secesyjnej kamienicy Hotel Royal kieruje swoją ofertę głównie do osób podróżujących w celach biznesowych. Obiekt oddaje do dyspozycji gości 198 miejsc noclegowych w 33 pokojach jednoosobowych, 32 pokojach dwuosobowych, 9 pokojach trzyosobowych, 12 pokojach czteroosobowych, 10 pokojach typu studio oraz 3 apartamentach. Obiekt posiada również zaplecze konferencyjne, przeznaczone do organizacji wszelkiego typu spotkań biznesowych, konferencji oraz imprez okolicznościowych, na które składają się 4 sale o powierzchni od 30 mkw. do 105 mkw. (sale bankietowa, sala konferencyjna, mała sala "A" i sala "B"). Wszystkie pomieszczenia konferencyjne są wyposażoone w niezbędny sprzęt audiowizualny oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

  Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, hotelowa restauracja jest w stanie obsłużyć każdą konferencję w zakresie przerw kawowych, jak i lunchu. W budynku hotelu działa również kawiarnia Royal Art Cafe, w której istnieje możliwość zorganizowania konferencji, spotkania biznesowego, firmowej uroczystości, bądź rodzinnego przyjęcia.

   


  źródło: www.hotelewam.pl, www.propertynews.pl

Oferty specjalne

 • Usługi kosmetyczne

  Hotel Royal oferuje oprócz noclegów szeroki zakres usług kosmetycznych. Hotel wychodząc naprzeciw potrzebom zapracowanych gości stworzył specjalny program usług kosmetycznych „pełen relaks dla ciała i ducha”. Część usług wykonywana jest na życzenie gości w pokojach hotelowych, a część w salonie...