Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Różany Gaj

Józefa Korzeniowskiego 19D, 81-376 Gdynia
http://www.rozanygaj.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Różany Gaj

Otwarcie 1 października 2012 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Otwarcie 1 października 2012 r. - Hotel Różany Gaj

  Prace w budynku, w którym do niedawna mieścił się gdański Hotel Antracyt, dobiegają końca. Nowa nazwa hotelu nawiązuje nazwą do dawnej, pod którą obiekt funkcjonował w okresie dwudziestolecia międzywojennego.
   

   

   

   

   

   


  W ramach przeprowadzonej modernizacji dokonano wymiany wszystkich znajdujących się w budynku instalacji.  Wprowadzone zostały także systemy nadzorowania budynku BMS oraz wspomaganie ogrzewania ciepłej wody za pomocą kolektorów słonecznych. Obiekt został również przebudowany i wyposażony w nowoczesne systemy zarządzania i obsługi gości hotelowych. Generalnym wykonawcą prac w Hotelu Różany Gaj była firma Skobud, a za projekt obiektu odpowiadała gdyńska pracownia Archiplan.

  W zabytkowym budynku z lat 20. XX wieku znajdzie się 118 miejsc noclegowych w 39 pokojach dla gości. W hotelu pojawi się również sala konferencyjna, o powierzchni 80 mkw., mogąca pomieścić do 60 osób. O zaplecze gastronomiczne odbywających się w hotelu wydarzeń zadba restauracja Różana. W całym obiekcie będzie mozna korzystać z bezprzewodowego internetu. Dodatkową atrakcją dla gości obiektu mają być basen, centrum spa z dwiema saunami i jacuzzi oraz znajdujący się na najwyższej kondygnacji obiektu bar Horyzont, który będzie czynny w okresie wiosenno-letnim.

  źródło: www.hotelrozanygaj.pl