Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Rozbicki

Plac Wolności 5, 87-800 Włocławek
http://www.hotelewloclawek.com/hotel-rozbicki

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Rozbicki

Konferencje w Hotelu Rozbicki we Włocławku już w czerwcu br.

Data aktualności: 04-05-2015

 • Konferencje w Hotelu Rozbicki we Włocławku już w czerwcu br. - Hotel Rozbicki

  Pod koniec czerwca we Włocławku otworzy się nowy czterogwiazdkowy obiekt konferencyjny. Hotel Rozbicki powstał w miejscu Zajazdu Polskiego i zaoferuje 65 pokoi, zaplecze konferencyjne, restaurację oraz cukiernię z własną produkcją.

   

  Jest to kolejny obiekt własności Andrzeja Rozbickiego, który jest właścicielem włocławskich hoteli Młyn (zobacz obiekt) oraz Kujawy (zobacz obiekt). Jako pierwsza zostanie uruchomiona cukiernia. Reszta, czyli pokoje, sale konferencyjne i restauracja będą dostępne pod koniec czerwca br.

   

  Nowe sale konferencyjne we Włocławku


  Hotel Rozbicki powstaje w Zajeździe Polskim - istotnym dla regionu zabytku, który został zakupiony przez Andrzeja Rozbickiego w pakiecie z hotelem Kujawy za 11 mln zł. Hotel będzie dysponował zapleczem konferencyjnym składającym się z sali bankietowej mierzącej ok. 400 mkw. zlokalizowanej na piętrze podziemnym oraz zespołem sal przeznaczonych do spotkań kameralnych. Zaplecze noclegowe hotelu to 65 pokoi, z których 55 będzie miało aneksy kuchenne. W budynku znajdą się również dwie restauracje hotelowe – jedna w przeszklonym patio, a druga typu casual, a także lounge bar i cukiernia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Weeckend w Zajeździe Polskim

  Promocja weeckendowa ! Pokój 2-os w cenie 135zł...