Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Rzeszów

Al. J. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
hotelrzeszow.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Rzeszów

Otwarcie czterogwiazdkowego obiektu już 9 listopada 2012 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Otwarcie czterogwiazdkowego obiektu już 9 listopada 2012 r. - Hotel Rzeszów
  Już niebawem w Rzeszowie działalność rozpocznie kompleks City Center, w którym mieścić się będzie pięciokondygnacyjny hotel. Jednym z atutów obiektu są nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel Rzeszów będzie kierował swoją ofertę do gości biznesowych i turystów indywidualnych. W obiekcie znajdzie się 156 pokoi zlokalizowanych na ostatnich piętrach budynku. Miłośnicy sportu będą mogli korzystać ze Studia Fitness Club, ścianki wspinaczkowej oraz klatki do gry w squasha. Na wysokości 50 metrów działać będą hotelowa restauracja oraz klub muzyczny.
   
  City Center będzie posiadało również profesjonalne centrum konferencyjno-biznesowe, które dzieki efektywnej aranzacji przestrzeni da możliwość zorganizowania spotkań o zróżnicowanej liczbie uczestników. Jak zapewnia inwestor, wielofunkcyjna przestrzeń konferencyjna będzie mogła pomieścić jednorazowo 700 osób i nada się do organizacji warsztatów, prezentacji, konferencji, szkoleń, targów oraz integracyjnych spotkań firmowych. Znajdujące się w obiekcie sale konferencyjne zostały wyposażone w najnowszej generacji sprzęt biurowy, umozliwiajacy efektywną pracę zespołową i indywidualną oraz pokoje typu executive, w których z powodzeniem zorganizować mozna spotkania i narady dla najbardziej wymagających klientów.