Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój
www.slonecznyzdroj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Dąbrowska Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Czterogwiazdkowy kompleks wypoczynkowo-konferencyjny ruszy w kwietniu 2013 r.

Data aktualności: 03-01-2013

 • Czterogwiazdkowy kompleks wypoczynkowo-konferencyjny ruszy w kwietniu 2013 r. - Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

  Budowa obiektu, który powstaje w Busku-Zdroju w województwie świętokrzyskim, jest już na ukończeniu. Oficjalne otwarcie placówki ma nastąpić wiosną 2013 r.

   

   

   

   

   

   


  W obiekcie znajdą się trzy sale konferencyjne o powierzchni 130 mkw., 23 mkw. i 18 mkw., które zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Na drugim piętrze budynku pojawi się zaś mieszcząca do 80 osób w układzie bankietowym sala, w której z powodzeniem będzie można organizować bankiety i inne imprezy okolicznościowe. Przy hotelowej restauracji, serwującej  potrawy kuchni regionalnej i europejskiej, pojawi się przeszklone patio z bezpośrednim wyjściem do ogródka letniego. Sam lokal będzie w stanie pomieścić do 170 osób przy zastosowaniuw różnego rodzaju aranżacji wraz z miejscem do tańca. Z kolei w hotelowym barze znajdą się trzy indywidualnie zaaranżowane i wyposażone strefy - Strefa dla Panów, Strefa dla Pań oraz coś dla koneserów dobrych smaków czyli Winiarnia. Pobyt w barze można będzie połączyć z grą w kręgle lub bilard. W obiekcie znajdzie się również klub nocny.

  Jednym z atutów kompleksu Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness będzie basen oraz centrum balneologiczne, wellness i spa posiadające 30 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. Na zaplecze noclegowe kompleksu złoży się 120 dwuosobowych pokoi dla gości w tym cztery apartamenty, z czego połowa będzie posiadała balkony lub tarasy. Każdy pokój wyposażony będzie w mini-bar, sejf, telewizję satelitarną oraz dostęp do internetu. Dodatkowym atutem będzie możliwość indywidualnego sterowania ogrzewaniem jak również klimatyzacją, Wszystkie pokoje będą posiadały łazienki opcjonalnie do wyboru z wanną lub kabiną prysznicową.

  Otwarcie czterogwiazdkowego obiektu Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness ma nastąpić w kwietniu 2013 r. Za inwestycję odpowiada Grupa Polskie Składy Budowlane, a jego generalnym wykonawcą jest firma Condite. Za projekt odpowiada biuro architektoniczne GPP.

  źródło: www.slonecznyzdroj.pl

Oferty specjalne