Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój
www.slonecznyzdroj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Dąbrowska Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Hotel w uzdrowisku zaprosi na konferencje już 27 kwietnia 2013 r.

Data aktualności: 25-03-2013

 • Hotel w uzdrowisku zaprosi na konferencje już 27 kwietnia 2013 r. - Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

  Przygotowania do otwarcia nowego hotelu konferencyjnego w w Busku-Zdroju dobiegają końca. Obiekt, w którym znajdą się trzy sale konferencyjne, zostanie oddany do użytku pod koniec kwietnia 2013 r.
   

   

   

   

   

   


  Na zaplecze konferencyjne hotelu złożą się trzy sale konferencyjne o powierzchni 130 mkw., 23 mkw. i 18 mkw., które zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Na drugim piętrze budynku znajdzie się sala bankietowa, w której będzie można organizować imprezy z udziałem do 80 osób.

  Restauracja & Patio Ponidzie to mieszczący do 170 osób lokal, w których serwowane będą dania kuchni europejskiej i polskiej. Lokal będzie połączony bezpośrednio z przeszklonym patio, nadającym się na wszelkiego rodzaju spotkania zarówno biznesowe jak i prywatne. Ofertę restauracji uzupełni bar Kalejdoskop, w którym serwowane będą napoje, alkohole, koktajle i ciasta z hotelowej cukierni. W pobliżu baru funkcjonować będą trzy indywidualnie zaaranżowane i wyposażone strefy - Dla Panów, Dla Pań oraz Winiarnia. Pobyt w barze będzie można połączyć z grą w kręgle lub bilard. W hotelu pojawią się również klub nocny oraz Centrum Medical Spa, w którym usługi świadczyć będą specjaliści z zakresu balneologii, fizjoterapii i rehabilitacji. Placówka będzie również posiadała salę cardio, kompleks trzech saun, basen oraz jacuzzi.

  Słoneczny Zdrój Hotel Medical Spa & Wellness odda do dyspozycji gości 120 pokoi dwuosobowych, w tym 4 apartamenty. Każdy pokój będzie wyposażony w mini-bar, sejf, TV satelitarną oraz internet. Dodatkowym atutem będzie możliwość indywidualnego sterowania ogrzewaniem jak również klimatyzacją, Wszystkie pokoje będą posiadały łazienki opcjonalnie do wyboru z wanną lub kabiną prysznicową.
    
  Głównym inwestorem hotelu Słoneczny Zdrój jest Grupa Polskie Składy Budowlane, a generalnym wykonawcą kielecka firma Condite.
   

Oferty specjalne