Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Bohaterów Warszawy 115, 28-100 Busko-Zdrój
www.slonecznyzdroj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Dąbrowska Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

Nowy hotel w Busku-Zdroju rusza 27 kwietnia 2013 r.

Data aktualności: 11-04-2013

 • Nowy hotel w Busku-Zdroju rusza 27 kwietnia 2013 r. - Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

  Wielkie otwarcie pierwszego w uzdrowisku czterogwiazdkowego obiektu odbędzie się pod koniec kwietnia, jednak już teraz można rezerwować pobyty na terminy począwszy od 1 maja 2013 roku.
   

   

   

   

   

   


  Na zaplecze konferencyjne hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness składać się będzie jedna duża sala o powierzchni 130 mkw. mogąca pomieścić do 130 osób, a także dwie mniejsze salki przeznaczone dla ok. 10 osób każda. W obiekcie znajdzie się także sala bankietowa przeznaczona na wydarzenia z udziałem do 80 osób.

  W hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness pojawi się 120 klimatyzowanych pokoi, w tym 4 apartamenty - wszystkie z dostępem do bezprzewodowego internetu. Hotelowa Restauracja & Patio Ponidzie będzie specjalizowała się w daniach kuchni polskiej i europejskiej. Lokal pomieści do 170 gości i będzie połączony z przeszklonym patio, w którym będa mogły odbywać się spotkania biznesowe. W hotelu działać będzie również bar Kalejdoskop, w którym znajdą się trzy indywidualnie zaaranżowane i wyposażone strefy - Dla Panów, Dla Pań oraz Winiarnia. Pobyt w barze będzie można połączyć z grą w kręgle lub bilard. W Słonecznym Zdroju pojawią się również klub nocny oraz Centrum Medical Spa, w którym usługi świadczyć będą specjaliści z zakresu balneologii, fizjoterapii i rehabilitacji. Placówka będzie również posiadała salę cardio, kompleks trzech saun, basen oraz jacuzzi.

  Z uwagi na rozbudowaną ofertę Medical SPA, a także występujące w Busku-Zdroju lecznicze wody siarczkowe, Słoneczny Zdrój będzie interesującym miejscem do przeprowadzenia wydarzeń związanych ze zdrowym trybem życia, medycyną lub ekologią. Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, chociaż taka tematyka nasuwa się jako pierwsza, to w istocie tylko inwencja organizatorów będzie wytyczną do stworzenia eventu.


  źródło: Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness

   

Oferty specjalne