Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Sobienie Szlacheckie 6, 08-443 Sobienie-Jeziory
www.sobieniekrolewskie.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży i Marketingu + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Hotel Sobienie Królewskie Golf&SPA zaprasza organizatorów konferencji na pole golfowe

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel Sobienie Królewskie Golf&SPA zaprasza organizatorów konferencji na pole golfowe - Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

  Hotel Sobienie Królewskie został odbudowany i odrestaurowany z  wzniesionego w połowie XIX wieku Pałacu, rezydencji rodziny Jezierskich. Położony jest wśród sosnowych lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w odległośco 30 km od Warszawy.

  Całość została zaadaptowana na profesjonalne Centrum Konferencyjne ze stylową bazą noclegową.

  Centralnym obiektem kompleksu jest Pałac, w którym na parterze znajduje się przestronny hol hotelowy, recepcja, duża sala bankietowa, sala restauracyjna oraz bar z kawiarnią. 
  Na piętrze usytuowane są trzy w pełni wyposażone komfortowe sale konferencyjne. Zaś poddasze zostało przeznaczone na sześć ekskluzywnie wykończonych, dwupokojowych apartamentów. To idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych jak również przyjęć i bankietów okolicznościowych. 

  Pałac został połączony szklanym holem z głównym budynkiem hotelowym, który dysponuje 48 pokojami dwuosobowymi  w tym 1 pokojem dla osób niepełnosprawnych. 

  W części hotelowej mieści się duża sala dla 150 osób oraz mniejsza dla 40 osób, w Pałacu trzy sale konferencyjne, każda na 50 osób. W hotelu jest też  duża sala bankietową z możliwością organizacji konferencji do 300 osób. Dwie sale znajdują się również w Domu Golfowym, jedna na 120 osób i VIP room dla 50 osób. 

  Stylowo wykończone pokoje w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem sprzyjają regeneracji sił i komfortowemu wypoczynkowi. Jednorazowo jesteśmy w stanie zakwaterować 175 osób.
  Na kompleks składa się również adaptowana dawna wozownia, w której znajduje się 14 pokoi dwuosobowych oraz 2 trzypokojowe apartamenty – pokój oraz dwie sypialnie. 

  W hotelu do dyspozycji gości znajduje się basen kąpielowy z wieloma atrakcjami wodnymi oraz Wellness & SPA z gabinetami odnowy biologicznej i masażu.

  Hotel Sobienie Królewskie to wymarzone miejsce dla miłośników natury, fanów gry w golfa oraz tych, którzy ponad wszystko cenią sobie spokój. Prestiż jaki niesie ze sobą golf czyni je doskonałym do spotkań biznesowych – w niekonwencjonalnej i swobodnej atmosferze. 

  Całość kompleksu położona jest wokół dziewięciohektarowego parku zielonego, na którym znajdzie się również  stajnia z boksami dla koni i szkołą jazdy konnej.

   

   


  źródło: www.sobieniekrolewskie.pl

   

Oferty specjalne

 • KAMERALNE SPOTKANIA BIZNESOWE POŁĄCZONE Z NAUKĄ GRY W GOLFA

  281 PLN od osoby* Oferta dotyczy rezerwacji dla grup do 20 osób i obejmuje:  Całodniowy wynajem sali konferencyjnej (wyposażonej w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart)  Przerwę kawową  Lunch  Kolację  Akademię Golfa: - Driving Range - nauka długich uderzeń - Putting Green – nauka...