Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel SPA Dom Zdrojowy Jastarnia

Kościuszki 2a, 84-140 Jastarnia
www.zdrojowy.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Roksana Dahl +4858...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel SPA Dom Zdrojowy Jastarnia

Nowa sala konferencyjna i plany dalszej rozbudowy

Data aktualności: 02-04-2013

 • Nowa sala konferencyjna i plany dalszej rozbudowy - Hotel SPA Dom Zdrojowy Jastarnia
  Spółka Inpro planuje rozbudowę czterogwiazdkowego obiektu w Jastarni o dodatkowe zaplecze konferencyjne i pokoje dla gości.
   
   
   
   
   
   
   
   
  Po rozszerzeniu oferty placówki o nowe zaplecze SPA firma zamierza rozbudować hotel o  salę konferencyjno-bankietową dla 200 osób oraz dodatkowe pokoje hotelowe. Do kontynuowania wysokiego tempa realizacji kolejnych inwestycji przyczynia się w dużym stopniu wzrost przychodów ze sprzedaży, który dla Inpro w 2012 r. był większy o 32 procent rok do roku i osiągnął poziom 158 milionów złotych.
   
  Położony na Półwyspie Helskim Hotel Spa Dom Zdrojowy oddaje do dyspozycji organizatorów konferencje mieszczące do 160 osób cztery sale konferencyjne , wyposażone w nagłośnienie, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, odtwarzacze DVD, CD i MP3, a także telewizory, projektory multimedialne, ekrany i flipcharty. Mieszcząca się w hotelu Klinika Zdrowia i Urody SPA składa się z 12 gabinetów oferujących masaże i zabiegi kosmetyczne. Do dyspozycji gości pozostaje również strefa spa&wellness  z basenem o powierzchni 100 mkw. z dwoma jacuzzi, łaźnią parową, sauną suchą, kamionkowymi podgrzewanymi łóżkami tepidarium oraz "słoneczną łączką". Hotelowa restauracja specjalizuje się w potrawach kuchni regionalnej, polskiej i śródziemnomorskiej. Do dyspozycji uczestników odbywających się w obiekcie spotkań pozostaje również hotelowa kawiarnia, mieszcząca do 40 osób w sali i 80 osób na tarasie. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się  36 pokoi oraz 71 apartamentów z dostępem do internetu.
   
  źródło: PropertyNews.pl