Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Dębowa 19 b, 57-320 Polanica-Zdrój
http://www.drirenaerisspa.pl/polanica-zdroj

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój

Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój będzie gotowy w grudniu 2014 r.

Data aktualności: 30-06-2014

 • Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój będzie gotowy w grudniu 2014 r. - Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój
  Pięciogwiazdkowy hotel w polanickim kurorcie przyjmie pierwszych gości jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. W obiekcie znajdzie się sala konferencyjna mogąca pomieścić do 200 osób.

  Hotel Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój, którego inwestorem jest największa polska firma kosmetyczna, będzie pierwszym tak wysoko skategoryzowanym obiektem w Kotlinie Kłodzkiej. Położony w centrum kurortu, blisko Parku Zdrojowego kompleks będzie kierował swoją ofertę zarówno do turystów i kuracjuszy, jak również biznesmenów z Polski i z zagranicy.
   
  Sala konferencyjna w Polanicy-Zdroju

  Dla gości biznesowych w obiekcie przewidziano strefę konferencyjną, z usług której będzie mogło skorzystać nawet 200 osób. Znajdzie się w niej przestronna sala konferencyjna, którą dzięki systemowi drzwi przesuwnych będzie można dzielić na mniejsze pomieszczenia. Zarówno część konferencyjna, jak i hotelowa, będą klimatyzowane. Dla samochodów przewidziano miejsca postojowe na parkingu i w garażu podziemnym.
   
  Wypoczynek i zabiegi kosmetyczne
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się 85 pokoi i apartamentów. W hotelu znajdą się również: restauracja, kawiarnia, centrum spa z basenami i kompleksem saun, strefa fitness, studio cardio i siłownia. Na ostatniej kondygnacji budynku pojawi się basen z tarasem i zewnętrznym jacuzzi. W kluczowyn miejscu obiektu - Kosmetycznym Instytucie Dr Ireny Eris - będzie można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych, masaży, kuracji spa oraz zabiegów medycyny estetycznej. Obiekt będzie świadczył usługi nie tylko dla gości hotelu, lecz również dla klientów z zewnątrz.
  Górskie okolice Polanicy-Zdroju są doskonałym miejscem na relaks po konferencji - piesze i rowerowe wycieczki oraz nordic walking.
   
  Rezerwacji pobytów w Hotelu Spa Dr Irena Eris Polanica Zdrój będzie można dokonywać już latem 2014 roku.