Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Wysoka wieś 22, 14-100 Ostróda
http://drirenaerisspa.pl/hotel-wzgorza/

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Koleśniuk Specjalista ds. Sprzedaży 666 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Łatwiejsze konferencje z nową stroną internetową

Data aktualności: 22-11-2012

 • Łatwiejsze konferencje z nową stroną internetową - Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

  Hotele SPA Dr Irena Eris, znane z najwyższej jakości usług i luksusowych warunków pobytu, stworzyły dla swoich klientów biznesowych nową stronę internetową dostępną z zakładki BIZNES pod adresem www.DrIrenaErisSpa.com.

   

   

   

   

   

   


  Nowa strona skierowana jest do firm oraz organizatorów szkoleń, konferencji czy wyjazdów grupowych, którzy poszukują wyjątkowych miejsc na twórcze spotkania i zapewniające relaks w wolnych chwilach na najwyższym poziomie.

  Dzięki przejrzystości strony zainteresowani mogą bardzo szybko znaleźć potrzebne i wyczerpujące informacje, pomocne do zaplanowania eventu. Zmieniona nie tylko szata graficzna, ale również formuła strony sprawiają, że jest ona bardziej czytelna i ma nowoczesny wygląd.

  Łatwo dostępne są niezbędne informacje dotyczące zaplecza konferencyjnego, noclegów, oferowanych przez hotel atrakcji oraz alternatywne propozycje spotkań grupowych. Okazjonalnie będą pojawiały się także oferty specjalne. Firmy podejmujące długofalową współpracę mają możliwość przystąpienia do programu statusowego, z którego szczegółami również można zapoznać się na stronie.

  Hotele, które wyszły naprzeciw potrzebom organizatorów to pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, położony w Ostródzie oraz czterogwiazdkowy Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica Zdrój. Pierwszy z hoteli dysponuje zapleczem konferencyjnym na ponad 200 osób, natomiast w Krynicy-Zdroju w konferencji udział wziąć może 120 osób.  źródło: www.biznes.drirenaerisspa.com