Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Spałka

Waryńskiego 16, 46-200
hotelspalka.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Spałka

Nowy hotel na konferencje w Kluczborku wystartuje w marcu 2013 r.

Data aktualności: 25-02-2013

 • Nowy hotel na konferencje w Kluczborku wystartuje w marcu 2013 r. - Hotel Spałka

  Znajdujący się w centrum Kluczborka trzygwiazdkowy hotel rozpocznie działalność wiosną 2013 r. Aktualnie w obiekcie trwają prace wykończeniowe.
   

   

   

   

   

   


  W hotelu kierującym swoją ofertę do klientów biznesowych i gości indywidualnych znajdą się dwie sale konferencyjno-bankietowe, które zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, a także centrum rekreacji i SPA z sauną, łaźnią parową, jacuzzi i basenem. Hotelowa restauracja ma specjalizować się w daniach kuchni polskiej i śródziemnomorskiej i pomieści do 70 gości. Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się 55 miejsc w 21 pokojach i 2 apartamentach - informuje serwis NTO.pl.

  Inwestorem hotelu jest Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Produkcyjne Paweł Spałka. Koszt budowy obiektu to ok. 10 mln złotych, z czego 2,5 mln złotych stanowi dofinansowanie z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

  źródło: Nowa Trybuna Opolska