Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sport Bełchatów

1-go Maja 63, 97-400 Bełchatów
www.sporthotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Beata Próba 60719...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Sport Bełchatów

W Bełchatowie powstanie nowa sala konferencyjna na 400 osób

Data aktualności: 22-11-2012

 • W Bełchatowie powstanie nowa sala konferencyjna na 400 osób - Hotel Sport Bełchatów

  Za dwa lata Sport Hotel stanie się głównym centrum konferencyjnym w regionie.

   

   

   

   

   

   

   


  Po wakacjach rozpocząć ma się rozbudowa trzygwiazdkowego Sport Hotelu mieszczącego się  w Bełchatowie, w województwie łódzkim. Największy hotel w mieście ma przejść metamorfozę i stać się najważniejszym i największym centrum konferencyjno-kongresowym w tym zakątku Polski.

   

  Nowe skrzydło składać się będzie z czterech kondygnacji. Na parterze znajdzie się część gastronomiczna z salą restauracyjną na 80 osób oraz barem.

   

  Zaplecze konferencyjne pomieścić ma nawet 400 uczestników spotkania. Sala posiadać będzie mobilne przegrody, dzięki czemu podzielić ją będzie można na cztery mniejsze pomieszczenia, w zależności od zapotrzebowania. Sala konferencyjna wyposażona zostanie w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, niezbędny podczas organizacji konferencji, kongresów szkoleń czy zebrań.


  Ponadto w nowej części znaleźć ma się również 40 komfortowo wyposażonych pokoi dwuosobowych.


  Rozbudowany ma zostać również basen, przy którym znajdować się będzie hala do gry w squasha. W planach jest również uruchomienie SPA.
  Budowane skrzydło ze starą częścią będzie połączone specjalnym łącznikiem.


  Obecnie Sport Hotel do dyspozycji gości oddaje 100 miejsc noclegowych w 48 pokojach i 4 apartamentach, a także zaplecze konferencyjne i rekreacyjne.


  Hotel w nowej odsłonie wystartować ma w 2013 roku.

  źródło: http://belchatow.naszemiasto.pl

Oferty specjalne

 • Mega wyprzedaż konferencji w Hotelu Sport w Bełchatowie!

 • Wiosenna oferta konferencyjna

  Ofrta dla grup od 10 do 30 osób zawiera: nocleg ze śniadaniem w pokoju 2 osobowym, obiad + kolacja, studio konferencyjne klimatyzowane wyposażone w ekran, flipchart, rzutnik, przerwa kawowa (kawa, herbata, ciastka), 1 godzinny pobyt w Centrum SPA (sauna fińska lub łaźnia parowa, ścieżka Kneippa,...
 • Oferta integracyjna

  Z myślą o firmach poszukujących doskonałego miejsca na organizację spotkań integracyjnych stworzyliśmy specjalne oferty, które są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i wymogów. Zajmiemy się doborem potraw dopasowanych do gustów uczestników, a jednocześnie zgodnych z Państwa budżetem. Nasza...