Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sułkowski Conference Resort

Dworcowa 15, 64-140 Boszkowo
www.hotelsulkowski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Janowicz Ref. ds. marketingu 65537...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Sułkowski Conference Resort

Ma już trzy gwiazdki i planuje rozbudowę

Data aktualności: 22-11-2012

 • Ma już trzy gwiazdki i planuje rozbudowę - Hotel Sułkowski Conference Resort

  Znajdujący się w Boszkowie-Letnisku obiekt zyskał prawo do posługiwania się nazwą "hotel" i pomyślnie przeszedł proces kategoryzacji. Tymczasem już niebawem pojawią się w nim nowe sale konferencyjne, restauracje i dodatkowe miejsca noclegowe.

   

   

   

   

   

   


  Jak zapowiadają przedstawiciele obiektu, jeszcze w 2012 r. kompleks zyska nową przestrzeń konferencyjną. W Sułkowski Conference - bo taką nazwę będzie nosił nowy budynek - znajdą się dodatkowe sale konferencyjne, część noclegowa oraz dwie restauracje. Dodatkowe pokoje dla gości pojawią się także w 17 wolnostojących domkach-bungalowach. W każdym z nich znajdą się dwie sypialnie z osobnymi łazienkami oraz wspólną częścią dzienną, aneksem kuchennym i tarasem.

  źródło: www.konferencje.pl