Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sułkowski Conference Resort

Dworcowa 15, 64-140 Boszkowo
www.hotelsulkowski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Tomasz Janowicz Ref. ds. marketingu 65537...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Sułkowski Conference Resort

Otwarcie obiektu już 5 listopada 2012 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Otwarcie obiektu już 5 listopada 2012 r. - Hotel Sułkowski Conference Resort

  Kończą się prace przy realizacji kompleksu konferencyjno-wypoczynkowego, który powstaje nad Jeziorem Dominickim, w miejscowości Boszkowo-Letnisko w województwie wielkopolskim. Jego uroczyste otwarcie ma nastąpić 5 listopada 2012 r.

   

   

   

   

   

   


  Na zaplecze konferencyjne Sułkowski Conference Resort złoży się ponad 500 mkw. powierzchni konferencyjnej, którą zajmie od czterech do siedmiu klimatyzowanych sal konferencyjnych z największą salą o wielkości ponad 300 mkw. Pomieszczenia zostaną wyposażone w w nowoczesny sprzęt multimedialny i będą posiadały bezprzewodowy i strukturalny dostęp do internetu. Dodatkowym atutem będzie możliwość ich dowolnej aranżacji za pomocą przesuwnych paneli ściennych. Na terenie obiektu funkcjonować będą również dwie restauracje.

  Sułkowski Conference Resort to drugi po otwartym w styczniu 2012 r. Vitalia Hotel & Resort obiekt powstały w wyniku modernizacji Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego Sułkowski w Boszkowie-Letnisku. Czynny przez cały rok obiekt znajduje się na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego i dysponuje największym w tym regionie zespołem sal szkoleniowych, w którym mieści się obecnie ponad 140 osób. Na terenie obiektu funkcjonują obecnie trzy restauracje - La Perla, Perłowa i Blue Cafe - specjalizujące się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej.

  źródło: www.sulkowski.pl